Перекредитування

Перекредитування – ваш шанс розрахуватися з боргами. Перекредитування дозволяє звести всі борги воєдино і позичальник отримує чітку програму як вирішити всі свої борги: на квартиру, споживчі кредити, на машину, мікропозики.

Перекредитование Украина

Життя настільки непередбачувана і складна, що ніколи не можна бути твердо впевненим у завтрашньому дні. Цілком зрозуміло, що необхідно намагатися максимально убезпечити себе, проте умови життя в сучасному світі, не дивлячись на всі наші старання, хоч раз, та заганяють людину в фінансовий тупик.

Причин для подібної ситуації може бути скільки завгодно і у кожного вони свої, однак багатьох людей об’єднує не дуже приємний кінцевий результат – відсутність можливості платити по рахунках і виплачувати кредити, взяті раніше.

Особливо гостро жителі України відчули це на собі за останні роки – хтось брав іпотечний кредит на квартиру, хтось купував в кредит автомобіль – це було в той час, коли дохід громадян був стабільний і досить високий, а хтось не закрив вчасно мікрокредити (займи онлайн).

Але поступово багато що змінилося і деякі люди, втративши роботу, залишилися без постійного заробітку, а хтось, взагалі, був змушений тікати з окупованої території країни в спокійні і мирні, проте абсолютно чужі для них, міста.

При цьому, незважаючи на виниклі життєві труднощі, борг перед банком або іншою фінансовою установою нікуди не подівся і почав обростати відсотками. Все це може призвести до того, що людина повільно, але впевнено крокує у напрямку до боргової ями, вибратися з якої без сторонньої допомоги дуже складно.

Перекредитування в Україні

Перекредитование от Юнекс Банк в Украине

… і здавалося б, виходу немає і попереду лише безвихідь. Однак, в будь-якій ситуації існує вірне рішення і подібні випадки – не виняток! Немов «паличка-виручалочка» саме в цей момент спрацьовує можливість зробитиперекредитування кредитівв іншій організації.

Ви отримуєте можливість не тільки розквитатися повністю зі з минулим договором, а й укласти новий, при цьому, на більш вигідних умовах. У кожного з фінансових установ країни існують свої вимоги і умови для наданняперекредитування. Саме тому необхідно до звернення в який-небудь банк уважно вивчити всі пропозиції на ринку подібних послуг і з великої кількості інформації вибрати необхідне і відповідне установа.

Переваги переоформлення кредиту

 • убезпечити себе, змінивши валютний кредит на гривневий;
 • зменшити обов’язкові виплати і продовжити їх терміни;
 • замінити кредит на досить дешевий і виграти час.

Перераховані пункти самі за себе говорять про те, щоперекредитування, безперечно, має виключно позитивні сторони і його основна мета спрямована на допомогу кожному клієнту, який опинився в скрутному становищі, а не на збагачення банку.

 • У багатьох фінустановах країни вже давно і досить успішно працюють програми, завдання яких криється вперекредитування декількох кредитів в один, який, безсумнівно, зручніше.
 • Також, в перекредитування дуже багато нюансів: є перекредитування з простроченням, онлайн, з поганою кредитною історією, на великі і маленькі суми, під низькі % і т.д.

Перекредитування іпотеки

Якщо за кредитним договором не передбачені будь-які штрафи за перекредитування іпотеки, цілком закономірно, що багато людей із задоволенням захочуть скористатися цією можливістю. Однак, тут теж можуть виникнути труднощі, так як інші банки дуже неохоче знижують вже існуючі процентні ставки по старих кредитах. Для початку, щоб зрозуміти, чи є сенс вперекредитуванні іпотечного кредиту, слід уважно вивчити всі тонкощі і нюанси цієї процедури.

Подаючи заявку в банк, де умови іпотечного кредиту істотно відрізняються в більш вигідну сторону, слід докласти вже існуючий договір з довідкою про залишився борг. Звичайно ж, цілком обгрунтовано буде відмова, якщо за цими документами буде видно явні порушення графіка погашення, тому що банкіри цураються неблагонадійних клієнтів. Однак у випадках, коли ніяких проблем з кредитною історією немає, новий банк, швидше за все, схвалить заявку потенційного клієнта і зробить повний безготівковий розрахунок з першим банком.

Не слід залишати поза увагою і той факт, що при перекредитування іпотеки, позичальник несе матеріальні витрати, які можуть бути від $ 1000 до $ 2000, тому слід добре зважити всі «за» і «проти», уважно прорахувавши, чи варто «шкурка вичинки».

Слід розуміти, що чим менше сума боргу банку, тим менше сенсу лежить вперекредитуванні, тому як для того, що б це дійсно було вигідно на невелику суму, розбіг по процентних ставках між банками повинен бути не менше 5%, що буває вкрай рідко. Однак, це можливо, але за умови, щоперекредитування кредиту відбувається з дрібного в більший банк. У противних випадках ця процедура не принесе ніякої економії, враховуючи витрати, які спричинить за собою переоформлення.

Перекредитування автокредиту

Перекредитование машины Украина

У зв’язку з кризою в країні, багато громадян, які уклали раніше кредитний договір на покупку машини, змушені шукати можливість перекредітовать авто на більш вигідних умовах.

 • Слід розуміти, що ця процедура приносить вигоду не тільки самому власнику машини, але і кредитору, який отримає повну виплату значно раніше, ніж за умовами договору.
 • Але, в першу чергу треба пам’ятати, що існує можливість перекредитування авто в тому банку, де був укладений перший договір, тільки на більш поблажливих умовах.
 • Однак, це відбувається лише в індивідуальному порядку, тому що банки не зобов’язані ставитися до своїх клієнтів лояльно, тому тут дуже багато залежить від, так званого, людського фактору.
 • Якщо перший банк відмовив з яких-небудь причин в перекредитування авто, впадати у відчай не варто.

На даний момент багато фінансових організацій із задоволенням надають послуги з перекредитування кредитів. Уже не перший рік існує дуже популярна схема, коли виплати по декількох договорах збираються в один і боржник продовжує розраховуватися з банком, але вже в одному місці. Це, безперечно, дуже зручно в тих випадках, коли крім автосалону існує кредит, припустимо, в меблевому магазині або в магазині побутової техніки.

Напевно, багато хто розуміє, що найпростішим рішенням в даному випадку було б отримати не цільовий кредит в іншому банку готівкою. Це гарантовано приносить в життя людини додаткові зручності і позитивні сторони хоча б тим, що він, розрахувавшись з кредитної компанією, стає повноправним власником машини, яку, при необхідності може продати, не ставлячи до відома банк.

Перекредитування споживчого кредит

Перекредитование потребительских кредитов

У тих випадках, коли ваш кредит, оформлений раніше в будь-якому банку, на перевірку виявився не таким-то вже й зручним, як при першому розгляді, впадати в зневіру не слід. Вже досить давно з’явилася і успішно працює програма, яка допоможе знайти нормальні умови по всіх виплатах – перекредитування споживчих кредитів в іншому банку.

Основні умови для клієнтів гранично прості:

 • наявність паспорту + ІПН;
 • вік в межах 21-60 років (жінкам 21-55);
 • довідка про доходи за 3 останні місяці.

У випадках, коли необхідна сума занадто велика, банк може додати до основних вимог наявність поручителя, однак, таке трапляється вкрай рідко.

Програми реструктуризації позики працюють лише за умови, що прострочений борг не перевищує 120 днів. Тим людям, яких умови рефінансування не влаштовують в повній мірі, надається можливість пролонгації кредиту таким чином, щоб щомісячні виплати знизилися вдвічі. Умови, які пропонує «Альфа-банк» для перекредитування дуже лояльні і здатні задовольнити всі вимоги кожного позичальника.

Дуже зручний сервісперекредитування кредитів пропонує і «Ощадбанк». Напевно, все прекрасно знають, що цей банк є одним із самих впевнених і непотоплюваних фінансових партнерів для кожного жителя України, тому що він знаходиться під захистом держави. Саме з цієї причини «Ощадбанк» готовий завжди надати допомогу громадянам країни, які потрапили в скрутне фінансове становище і не мають можливості вибратися самостійно. Існує кілька випадків, за якими «Ощад» готовий укласти договір проперекредитування:

 • коли людина виплачує кредит з різницею за відсотками в два пункти і більше між першим кредитором і «Ощад». У такій ситуації кредит, запропонований «Ощадбанком» буде помітно вигідніше, відповідно, бажання людини змінити кредитора обгрунтовано повністю;
 • коли клієнт просто не може більше виплачувати іншому банку свій борг, «Ощад» згоден реструктуризувати його і продовжити терміни виплати;
 • при існуванні кількох кредитів, «Ощадбанк» дає можливість звести всі борги воєдино.

Одним з неухильних умов банку у випадкахперекредитування є те, що людина повинна надати в заставу своє майно, привести поручителів і застрахуватися в компанії, яка акредитована «Ощад». Однак, незважаючи на більш ніж відмінні пропозиції банку, існують такі види боргів,які не підлягають кредитуванню:

 • овердрафт або кредит, продовжений раніше;
 • цільовий кредит, який витрачений не за призначенням;
 • борг, терміни погашення якого вже минули.

Безсумнівно, те, що умови, які пропонує своїм клієнтам приперекредитуванні «Ощад» істотно вигідніше тих, які готові надати більшість банків країни. Це включає в себе не тільки більш низькі процентні виплати, а й істотне продовження часу повернення грошових коштів в порівнянні з іншими банками. Однак, перш ніж прийняти будь-які умови, завжди слід все детально і виважено продумати до дрібниць і тільки після цього починати процесперекредитування.

Перекредитування в Києві

або інших містах країни все більше набирає обертів за популярністю. Це відмінне рішення, яке допомагає позбутися від безлічі фінансових проблем і люди активно його використовують. У кого-то може виникнути питання: які банки роблять перекредитування?

З огляду на той факт, що до перекредитування можна сміливо віднести і отримання нового споживчого кредиту на власні потреби, який не має цільового спрямування, слід мати на увазі, що всі банки країни надають подібну послугу. Наприклад, за допомогою кредитної картки від «Альфа-банк» перекредитування можна зробити легко і безболісно, а отримавши на вигідних умовах кредитку і повністю розрахувавшись зі старими боргами, можна поступово, без шкоди для себе, погашати кредитну карту. В умовах жорсткої конкуренції банки активно борються за кожного клієнта і надання різних програм перекредитування – один з дуже дієвих методів цієї боротьби.

Хоча перекредитування на увазі більш глибоке рішення фінансового питання, ніж закрити борг через кредитну карту з без% періодом, а потім погашати борг, це теж може бути вигідним і зручним рішенням.

Перекредитування мікропозик (мікрокредитів)

Мікропозики – це невеликі кредити, мікрокредити, на невеликі суми. В Україні це до 20000 грн зазвичай. Такі кредити оформляються через Інтернет на карту або готівкою у відділенні МФО. Швидкість і зручність отримання грошей висока, займ можна взяти за 10 хвилин, але є і друга сторона -% ставки таких мікрокредитів можуть бути до 2,00% / день.

А якщо ще прострочили займ, тоді там добавляються підвищена ставка, пеня і т.д. Це случаеться через те, найчастіше, що позичальник неуважно ознайомився з умовами договору і вирішив не віддавати в термін позика. Через це борг по мікропозик виростає дуже сильно і вже дуже складно повернути гроші. Ось для цих випадків і потрібна опція перекредитування мікрокредитів або рефінансовірованіе мікропозик.

 • Суми перекредитування по мікрокредитів досягають до 50000 грн!
 • Ще варіант, люди пишуть, потрібно написати лист МФО з повідомленням, пояснити ситуацію і попросити відстрочку, та зменшити% по комісії. Зробити копію. Далі не платити і звернутися до суду. На суді вас можуть змушувати сплатити борг, але, якщо хороший адвокат, може бути зменшена% ставка до річного% НБУ. (Щоб використовувати цей спосіб, важливо перевірити інформацію більш детально)
 • МФО часто не йдуть на зустріч, так що до цього будьте готові, але все залежить від ситуації
 • Люди багато пишуть в коментарях, що банки не дають можливість перекредитування, але кредитну карту повинні видавати, а це може бути альтернатива

Перекредитування в банках України

В Україні кредитами занимаються активно 15+ банків, кращі серед них:

ПриватБанк ОТП Банк
МоноБанк ІдеаБанк
Банк Кредит Дніпро Райффайзен Банк
Альфа Банк ПУМБ
РВС Банк Укрсиббанк
МегаБанк Ощадбанк
A-Bank Unex Bank
ForwardBank Укрсиббанк
КредоБанк

Також, перекредітованієм занимаються небанківські організації, наприклад: КредитМаркет.

Додати коментар