Privat 24

[pokareview_single id=”28117″ layout=”style1″ score_style=”number_stars” detailed_rating_style=”bars” show_pros_cons=”false” show_gallery=”false” show_review_link=”false” show_infolist=”false” size=”big”]

Privat 24 (Privat24) – це мобільний додаток від ПриватБанк, напевно, найвідоміше і популярне в Україні через свою функціональності, зручності і користі, яку воно несе.

В даному огляді ми постараємося охопити найпопулярніші теми Приват24, щоб розкрити максимально можливостей даного фінансового сервісу.

Приват 24 скачать

Що таке Privat 24

Почнемо мабуть з історії та довідки сервісу, коротко, але по суті. Privat24 – це сервіс Приватбанк, який вважається найбільшим в Україні банком. Більше 30% + вкладів українців зберігатися саме в цьому банку. Про банк розповідати не будемо, але про Приват24 варто згадати наступні дати:

 • 1996 рік – в цьому році створили Приват 24;
 • 1999 рік – з появою мобільних телефонів банки почали сповіщати про операції через СМС повідомлення;
 • 2001 рік – з’явилася можливість розвивати управління рахунками через Інтернет і з цього року розвиток Приват 24 було дуже стрімким; тоді і придумали захід у свій аккаунт через ОТП підтвердження;
 • 2002 рік – Privat 24 почав активно тестуватися, головне було налаштувати безпеку, так як для банку це саме пріоритетний напрямок; з цього року алгоритми Privat 24 постійно розвиваються, зростає кількість сервісів всередині, з’являються нові можливості для клієнтів Приватбанк.

Privat 24 Інтернет банкінг

httpv://www.youtube.com/watch?time_continue=44&v=4XvGWu_W1LA

Privat 24 в першу чергу відомий своїм Інтернет банкінгом, тому що це дуже зручний сервіс для проведення платежів онлайн. Для цього достатньо бути клієнтом Приватбанк і, щоб в наявності була карта банку. Зазвичай це Приватбанк карта Універсальна або Голд. На сьогодні, цей сервіс вважається №1 в Україні, хоча тут їх активно підтискає Монобанк.

С Приват24 клієнти можуть стежити за своїми операціями, управляти рахунками, замовляти послуги та багато інших сервісів у вас в доступі 24/7 – цілодобово.

API Private24 дозволяє легко поповнювати гаманці або виводити кошти на свої рахунки. Всі операції відбуваються досить швидко, що не може не радувати. Якщо виникають питання, то підтримка Приват24 працює цілодобово і швидко може допомогти з будь-якою ситуацією.

Платежі можуть бути різними: від оплати комунальних послуг, поповнення рахунку мобільного телефону до оплати рахунків за конкретними реквізитами в Україні або проведення міжнародних переказів. Все це і набагато більше можливо з Privat24.

А ще з Пріват24 можна:

перевіряти баланс, змінювати кредитний ліміти, пересилати та отримувати гроші, оплачувати комунальні послуги і різні сервіси, купувати квитки, квіти, замовляти воду, викликати таксі, розміщувати депозити, робити шаблони оплат, аналізувати свої витрати через карти, стежити за дадолженностью, якщо користувалися кредитними лімітом, наприклад карти Голд або Універсальна, виконувати різні акаунти ігор і не тільки.

Privat 24 скачати

Як завантажити додаток Privat 24 і почати користуватися додатком:

 1. Переходимо за посиланням на сайт Пріват 24

  Користуватися додатком Privat 24 можуть як користувачі iOS, так і Android;

 2. Вводимо мобільний номер телефону

  Ви отримуєте унікальну посилання на установку Приват24 через СМС повідомлення;

 3. Встановлюємо додаток Приват 24

  Після переходу за посиланням, завантажуємо і встановлюємо додаток

 4. Далі проходимо реєстрацію

  Реєстрація в Privat24 всього в кілька полів і забере у вас до 5 хвилин часу;

 5. Підтвердження реєстрації і входимо в особистий кабінет Privat24

  Користуємося ТОП №1 Інтернет-банкінгом в Україні!

ПриватБанк займає лідерство серед банків України і додаток Privat24 – це один з найголовніших продуктів банку для фізичних і юридичних осіб (є ще Приват24 для бізнесу). Завантажити та встановити з реєстрацією легко і можна за кілька хвилин.

httpv://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=_R0iuQ-GWSA

Реєстрація в Privat 24

Можливо зареєструватися як фізична особа, так і юридична особа. Інтерфейс програми, система підказок дуже зручна і кожен користувач може сам легко пройти реєстрацію. Інтернет-банк Privat24 дуже зручний і ви за допомогою додатка можете собі дуже сильно полегшити фінансове життя.

Детально про кожен етап, можливості програми можемо розглянути в окремих статтях, якщо це дійсно необхідно. Якщо є питання, теж пишіть в коментарі, будемо раді допомогти підказати що і як.

Privat24

Багато вже зареєстровані в сервісі, і ви можете зайти онлайн через сайт, прописавши мобільний номер телефону і при необхідності, підтвердивши вхід через дзвінок або СМС.

Коли ви зайдете на сайт, вам буде представлено внутрішнє меню з набором послуг: виписки по картах, оплатити комунальні, перевести гроші, ПриватМаркет, благодійність і багато іншого.

Реєструйтеся в сервісі, встановлюючи мобільний додаток і отримуйте повноцінну фінансову систему в ваш смартфон вже сьогодні і зараз.

Privat 24 для фізичних осіб

Кожен українець, кому вже виповнилося 18 років може зареєструватися в сервісі Privat24 від Приватбанк. Фізичним особам надано дуже велика кількість напрямків, які пропонуємо розглянути більш детально, а для цього переходимо в особистий кабінет Пріват 24 і “Всі послуги”.

Цінні папери

Якщо ви хочете заробляти на інвестиціях від цінних паперів в Україні, то цей розділ якраз для вас. Ви можете їх купувати і формувати свій портфель. В особистому кабінеті Приват24 є вся необхідна статистики, так що пробуйте, якщо це ваше і діліться результатами.

Провести платіж через Privat24

Вводите реквізити, суму, підтверджуєте операцію і відправляєте гроші. Все просто.

Переказ можна зробити за реквізитами або на карту VISA / MasterCard. Ще є Swift платежі. Також, ви крім того як зробити переказ грошей, можете перевірити отримання.

Дуже корисною функцією є платіжний календар, де ви можете управляти всіма регулярними платежами з ваших рахунків. Їм часто користуються для автоматизації оплати за комунальні послуги, за цифрове телебачення, за кредити. Ви, також, можете відкладати кожен мі якусь суму або % на окремий рахунок.

Переклади

Люди через Приватбанк отправлется тисячі перекладів, користуючись різними системами переказу грошей онлайн: PrivatMoney, western Union, MoneyGram, Ria, Meest, MoneyPolo, Welsend, Sigue і інші.

Для перекладу через Privat24 досить вибрати потрібний сервіс, номер вашого відправника і суму переказу, а далі підтвердити операцію.

Мої рахунки в Privat 24

Тут багато всього: список карт з балансами на кожній, управління карткою, кодами. Можливість змінити кредитний ліміт або ліміт на Інтернет оплати по кожній карті окремо. Ви можете додати картку через Приват24 або замовити. Також, є розбивка витрат та надходження грошей за кожен день.

 • ви можете керувати своїми банківськими картами як хочете;

Оплата комунальних послуг через Privat24

Оплата коммунальных услуг через Приват24

З Privat 24 можна оплатити комунальні послуги і не потрібно стояти в черзі до каси банку або Укрпошти. Ви можете оплатити воду, газ, зв’язок, світло, Інтернет, ТБ. Для оплати потрібно всього лише внести номер розрахункового рахунку.

Послуги оплати зв’язку

Тут великий спектр послуг:

 • Поповнення мобільних телефонів
 • Оплата послуг Укртелеком
 • Оплата послуг телебачення та Інтернету: Воля, Triolan, Ланет і т.д.
 • Поповнення аккаунта Skype
 • Робота з SMS-банкінг

Кредитні послуги

Через Privat24 ви можете подавати заявки на кредит, змушувати майно в кредит, погашати кредити.

Кредити бувають різні: споживчі, готівкою, через банківську карту, іпотека, кредит на авто, інші.

Депозити

В даному розділі ви можете перевірити всю необхідну інформацію про активних депозитах. Ви можете відкрити депозит, ознайомившись з усіма умовами. Також, ви можете скористатися послугою “Скарбничка”.

Страхування

Є окремий великий розділ страхування в Приват 24, де клієнта Приватбанк може оформити собі потрібну страховку:

 • ОСАГО;
 • Туристичну страховку;
 • Захист на кожен день;
 • Страхування здоров’я;
 • Страхування нерухомості;
 • Захист від злодіїв;
 • Є пакетні пропозиції зі страхування;
 • Страхування автомобілістів;
 • Послуги адвоката на самі будь-які випадки життя.

В Privat 24 ви можете ознайомитися з кожною послугою і отримати всю найнеобхіднішу інформацію.

Cоціальний кабінет

Це розділ для пенсіонерів і звичайних користувачів. Все пенсійне обслуговування онлайн з Privat 24. Відображені всі потрібні документи, виплати і інші корисні відомості.

Також, в даному розділі можна отримати інформацію про соціальні виплати, субсидії, оформити заявку на виплату соціальної допомоги, інше.

Ще можна вирішити ряд питань пов’язаних з видачею ID-карти, як оформити або обміняти паспорт, відновити документи.

Інші послуги

 • Ви можете зареєструватися в BlaBlaCar через Privat 24;
 • Замовити їжу або воду;
 • Можна провести ряд покупок в самих топові іграх;
 • Замовити подарункові сертифікат на різні послуги і товари. Є фільтрація для чоловіків, жінок, дітей. Можна вибрати компанію зі списку. Від найдешевших до найдорожчих і навпаки. Загалом, варіантів багато, так що рекомендуємо спробувати якось;
 • Купувати квитки в кіно, на різні заходи, для поїздок поїздом, автобусом, літаком легко з Privat 24;
 • Благодійність – хочете зробити добру справу, розділ “Благодійність” в Приват 24 допоможе вам зробити гарне і правильну справу, і навіть незначна сума вже буде робити добро для інших людей, а це дуже важливо;
 • Ви можете замовити готівку в Приватбанк через Пріват24 і забрати гроші в найближчому відділенні; мінімальна сума тут 10000 грн; якщо є необхідність, можна обміняти і валюту за банківським курсом;
 • Приватбанк “Копілочка” – ви можете збирати по чучуть гроші з кожної покупки, що за рік може перерости в солідну суму, а це завжди приємний бонус.

Privat 24 для Бізнесу

Це окремий великий розділ функціоналу додатка Privat 24 для юридичних осіб або іншими словами для представників бізнесу, у яких їсть свій набір необхідних послуг, які потрібні юридичним особам.

Privat 24 для бізнесу – це як окремий мобільний і дуже зручний банк. Ви можете користуватися ним через iOS / Android пристрою. Ви керуєте грошима і ось список послуг:

 • ви можете виставляти рахунки;
 • створювати E-магазини;
 • організовувати різні розсилки;
 • Інтернет-еквайрінг
 • ви можете користуватися ЕЦП;
 • мерчант;
 • інше.

Переваги

ДоступнийКожен громадянин України, кому виповнилося 18 років, може легко встановити додаток Privat24;
ПопулярнийРівень довіри до Приватбанк дуже великий, тому це банк №1 в Україні;
МультифункціональнийНу дуже багато всяких сервісів зашито в Пріват24 додаток;
НадійнийПриватбанк – це державний банк і безпеку даних тут стоїть на першому місці; також, банк уже працює багато років на ринку України і дуже важливий для економіки країни;
ШвидкийВсе працює дуже швидко;
ЗручністьПриватбанк постійно працює над зручністю Privat 24 на сайті і в додатках, тому навігація інтуїтивно зрозуміла;
Низькі тарифиВартість операцій в Приватбанк досить невисокі, так що це хороший фінансовий інструмент за адекватні гроші.

Privat 24 відгуки

Залиште будь ласка свій відгук про Приват24 нижче в коментарях. Що вам подобатися, а що ні? Чи вважаєте ви Privat24 кращим банківським додатком в Україні?

Поширені запитання

✔️ Як встановити Privat 24 додаток на Android або iOS телефон?

Достаточно перейти за посиланням, додати номер, отримати посилання, скачати Приват24, відкрити, зареєструватися і користуватися на здоров’я!

✔️ Наскільки безпечний додаток Privat 24?

Якщо ви нікому не дали доступи, то інцидентів злому аккаунта ще не було, тому програма Пріват24 вважається мега надійним з багатьма рівнями захисту даних клієнта.

✔️ Як подивитися скільки грошей на картці Privat 24?

Для цього достатньо встановити додаток на телефон, зареєструватися і увійти в особистий кабінет; якщо у вас вже були карти, вони повинні автоматично підв’язати з вашим номером мобільного телефону;

✔️ Як поповнити мобільний рахунок через Privat24?

Ви це можете зробити через додаток Privat 24 на вашому смартфоні: заходимо в особистий кабінет> поповнити рахунок> вибираємо номер карти і номер телефону> далі суму> підтверджуємо операцію і гроші у вас на рахунку телефону.

Додати коментар