Тут Гроші

Тут Гроші – фінансовий брокер, який дозволяє оформити кредит готівкою або кредитну карту від різних фінансових компаній в Україні через Інтернет.

Як можна оформити кредит або карту з сервісом tutgroshi. Переваги, умови, вимоги відгуки сервісу Tut Groshi.

Тут Гроши

[hz_price_table id=12863]

Тут Гроші

 1. Заповнити на сайті заявку на надання кредитних коштів, де вказуєте все запитувані дані.
 2. З вами зв’яжуться працівники банку (може і декількох банків), після чого ви виберете всі підходящі умови кредитування і домовтеся з працівниками банку про зустріч.
 3. Надайте фін організації пакет необхідних нею документів.
 4. Підпишіть угоду (договір).
 5. Отримайте грошові кошти. Це може бути як готівка, так і переклад на карту.

Потрібно розуміти, що сервіс допомагає оформити кредит або кредитну карту, але за це може брати свій % комісії.

На сьогоднішній день дуже велика кількість людей звертаються в банківські заклади з метою отримання кредиту, для різноманітних цілей (оплати покупок, автомобіля, для розвитку бізнесу, лікування і відпочинку та інші цілі).

Тут Грошi дозволить отримати кошти готівкою у відділенні банку (будь-який зручний для вас), або на пластикову карту, за дуже вигідними умовами. Знижка надається завдяки співпраці сервісу і банків-партнерів, це знижка може знизити процентну ставку за користування кредитом до 12,99 відсотка річних.

З сервісом Tutgroshi ви зможете мінімізувати витрати свого часу, тому, що заповнивши одну заявку для отримання кредиту онлайн, Тут Гроші відправляє її відразу в кілька банків, від яких надходять найвигідніші пропозиції, а ви вже самі визначаєте з ким вам співпрацювати.

Тут Гроши оформить кредит или кредитную карту

Переваги сервісу Тут Гроші

 • Завдяки спеціальній програмі, яка розроблена разом з банками-партнерами, можна отримати зниження процентної ставки кредиту до 12,99 відсотка за рік.
 • Якщо у вас не дуже хороша кредитна історія, то з допомогою tutgroshi ви отримаєте шанс отримати кредит онлайн.
 • Швидке прийняття рішення. Чи не доведеться дуже довго його чекати, тому що його приймають протягом десяти хвилин.
 • Ви оформляєте заявку 1 раз і сервіс розсилає її по різних банках: ОТП Банк, Альфа Банк, Universal Банк, ТАС Банк, Idea Bank, Банк Кредит Дніпро і інші. Можливість заощадити велику кількість часу, тому, що заповнивши у нас одну заявку, ми її відправляємо в кілька банківських установ. Шанси на отримання позитивної відповіді з банку в оформленні кредиту значно збільшуються, тому, що ваша заявка направляється відразу ж у кілька банківських закладів.
 • Щоб отримати рішення по кредиту, вам не потрібно відвідувати банк
 • Висока ймовірність отримання кредиту через карту
 • Кредитні кошти або кредитна картка може бути видана на будь-які цілі (придбання побутової техніки, меблів, відпустка, лікування, виконання ремонтних робіт, оплату за навчання та багато іншого).

Кредит – певна сума грошей, яку видає банк або іншу фінустанову юр- і фізосіб. Ці кошти вони повинні будуть повернути назад в обумовлені терміни з зазначеними відсотками (оплата за користування грошима). Всі нюанси заносяться в договір, що оформляється при отриманні фінансів «в борг».

Різновиди позик і їх принципи

Щоб розібратися у всій суті послуг передбачають «гроші в борг», що надають банківські та інші фучрежденія, знадобитися позначити кредит, класифікувати його. Це можна зробити у відповідності з певними характеристиками.

Наприклад, якщо враховувати мета, на яку беруться кошти, то можна виділити такі види:

 1. Платіжний. Його оформляють з метою надання фінансової підтримки або ж для забезпечення виконання якогось фіндоговора (наприклад: фірма бере кредит для оплати комунальних послуг, або для виплати заробітної плати працівникам, авансів і ін.).
 2. Для оплати виникших виробничих витрат (Його оформляють юридичні особи з метою покупки матеріалів і компонентів, які потрібно для стабільної роботи фірми);
 3. Споживчий (Даний займ оформляють фізособи з метою придбання товарів, оплат робіт і послуг, що повинні бути позначені в договорі).

Також існує нецільової вид кредитування. Його банки та інші фінустанови видають без конкретних цілей і причин. У договорі не буде вказано, на що людина взяла гроші.

Принципи кредитування

 1. Кожен кредит видається на точно визначений термін. Безстрокового кредиту не буває.
 2. Можливість (Всі позики повинні віддаватися, і ніяк інакше, і завжди з відсотками за користування фін. засобами).
 3. Платність (За те, що боржник використовував фінанси, взяті в борг, він зобов’язаний сплатити процентні нарахування в повному обсязі, що вказані в договорі кредитування).
 4. Законність (Договори, спираючись на які видаються кредитні кошти, оформляються банківськими установами з урахуванням всіх вимог законодавства України).
 5. Незмінність (Кожен пункт договору кредитування повинен залишатися без змін до повного погашення боргу, а будь-які зміни можуть вноситися тільки за згодою обох сторін, і оформлені у вигляді доповнення до договору).
 6. Вигідність. Обидві сторони (і позичальник, і фінустанова) отримують вигоду від укладання кредитних договорів.
 7. У разі цільового кредитування «Позичені» кошти повинні бути використані тільки на те, на що вони.
 8. Забезпеченність(Повернення позики гарантований, в ролі таких гарантій можуть виступати поручителі або майно, воно служить запорукою).

Кожен принцип кредитування слід вказати в договорі, тому, що тільки в цьому випадку банк або іншу фінустанову може вимагати від боржника їх виконання.

Кредитная карта Альфа Банк

Умови сервісу Тут Гроші

Сервіс tutgroshi допоможе вам в оформленні кредиту на найрізноманітніші цілі, і вони мають такі умови кредитування:

 1. Кредит можна отримати в будь-якій області України, окрім зони АТО і Криму
 2. Видається кредит у вигляді зарахування на банківську карту або готівкою.
 3. Сума кредиту може скласти до двохсот тисяч гривень.
 4. Термін кредитування може бути від трьох до шістдесяти місяців.
 5. % Ставка за користування кредитними коштами складає від 12,99 до 35,99 / рік.
 6. Ніяких прихованих комісій

Тут Гроші контакти

 • Телефони: (067)537-2658 | (050)837-2325 | (044)585-5966
 • Адреса: Київ, вул. Б.Хмельницького, 17/52

Тут Гроші відгуки

 • Якщо ви вже користувалися послугами ТУТ Гроші, залиште будь ласка відгук в коментарях нижче.
Додати коментар