УкрСіббанк

УкрСіббанк (Ukrsibbank) – огляд одного з найпопулярніших українських банків. Кредитування і розміщення депозитів в Укрсіббанку. Кредитні та дебетні картки. Відділення Укрсіббанк. Контакти та відгуки – все це буде в даному огляді.

Укрсіббанк Україна

Укрсіббанк

Укрсіббанк – масштабний український банк, заснований в 1990 році в місті Харків. За довгі, а це 30+ років він пройшов величезний і тернистий шлях, щоб досягти звання – національного лідера, маючи найбільшу банківську групу в світі.

Стрімкий розвиток відбулося за допомогою BNP Paribas, який надав перехід на нові техніки роботи менеджменту. За статистикою банк обслуговує понад два мільйони громадян України і ця цифра невпинно зростає. Завдяки співпраці із закордонним партнером Укрсиббанк вважається стабільним працездатним українським банком. Щорічно ця компанія отримує нагороди, починаючи з 2007 року. Останніми отриманими трофеями даної компанії стали!

Кредитні продукти Укрсіббанк

укрсіббанк Кешбек

Якщо ви опинилися у важкій ситуації, яка поставила вас у фінансову безвихідь, з нього ви можете вийти, звернувшись до відділення Ukrsibbank, там вам можуть надати послугу позики. Кредит в Укрсіббанк ви можете отримати готівкою або оформити банківську карту онлайн.

Вимоги в Укрсіббанк для оформлення кредиту або кредитної картки:

Вік:21+
громадянство:Україна
Документи:паспорт і ІПН

Кредит готівкою

Сума:до 150000 грн
Термін:до 60 місяців
Час оформлення:до 60 хвилин

Зручне оформлення, все швидко і через Інтернет, не потрібна застава і поручителі,% ставка на період кредиту, прозорість в умовах, відсутність комісії за дострокове погашення.

Кредит в Інтернет-магазинах

Кредит на товари в Укрсіббанк можна оформити зазвичай до 50000 грн і терміном до 4 років.

  • Фіксована % ставка на весь період кредиту;
  • Прозорість умов кредитування;
  • 14 днів без % період;
  • Ніяких комісій за дострокове погашення.

Кредит можна оформити в магазинах-партнерах: Епіцентр, Алло, Samsung, Rozetka і т.д. (5000+ точок продаж)

Оформлення відбувається без надання застави, правда вікова категорія дієздатності починається від 21 року. Здійснити цю операцію можна, маючи при наявності паспорт з відміткою про реєстрацію.(підтвердження офіційного заробітку бажано)

Кредитна карта Укрсіббанк

Кредитна карта Укрсіббанк
Без % період:56 днів
Максимальний ліміт, якщо відкритий рахунок:до 100000 грн
Річна відсоткова ставка:55%

Кредит “Плати частинами” – розстрочка

Це можливість робити покупки без всяких паперів і тяганини. Вигідні умови розстрочки. Швидке обслуговування, як звичайне оформлення.

Сума розстрочки:до 50000 грн
Період:до 2 років
% ставка:до 52% в рік

Оформлюй карту онлайн від Ukrsibbank вже сьогодні!

Перекредитування

В Укрсіббанк є програма перекредитування, яка може допомогти зменшити фінансове навантаження і вирішити питання з погашенням кредитів в різних компаніях.

Кредит НА АВТО

Укрсіббанк кредит на авто видає терміном до 8 років. На рік видається КРЕДИТ на авто сумою від 40000 – 2000000 гривень, початковий внесок буде від 15%, відсоткова ставка в рік буде нараховано від 0,01% до 15.25%, в разі погашення кредиту раніше з позичальника комісія не стягується. Більш детально на сайті банку.

Депозити

Що стосується розміщення вкладів, то даний банк пропонує різні депозитні програми. Кожен клієнт може знайти собі відповідну за відсотками і термінами, а також додатковим умовам.

Укрсиббанк в Україні

Кожен існуючий банк зобов’язаний вас ознайомити з видами кредитів, депозитами і курсами валют. Так ось ця інформація зберігається на відкритому сайті, варто його тільки відвідати.

Також, через Інтернет ви як користувач можете сплатити комунальні послуги, інтернет послуги, поповнити мобільний телефон, здійснити переказ грошей з картки на картку іншого власника. Крім того, ви можете дізнатися на сайте Укрсіббанк курс грошових валют.

Укрсіббанк Київ

Головний офіс банку знаходиться в місті Київ. Також в стаціонарному режимі роботи знаходяться відділення Укрсіббанк в Києві по вулицями: Магнітогорська, Горького, Урицького, Автозаводська, Північна, Андріївська, Райдужна і т. д.

На сайті ббанку онлайн ви можете побачити точне місце розташування і графік роботи цікавить вас відділення в місті Київ.

Укрсіббанк відділення

  • Укрсиббанк в Запоріжжі в наявності має 12 діючих відділень по вулицях: проспект Соборний, вулиця Бородинська, Гудименка, Космічна, Перемоги, Рекордна, Дніпропетровська. Всі перераховані складові банку працюють в середньому з 9:00 до 17:00, маючи вихідні в суботу і неділю;
  • Відділення в Сумах розташовуються по місту на чотирьох вулицях: Травня, Тараса Шевченка, Горького, Курської. Графік роботи кожного з цих відділень стандартний. Робочий день починається з дев’ятої ранку і закінчується о п’ятій вечора, складаючи в середньому восьмигодинний робочий день;
  • Укрсіббанк в Луцьку має 4 відділення, вулиці: Єршова, Волі, Відродження та Б. Хмельницького. Графік роботи може варіюватися. З ним ви можете ознайомитися докладніше на сайті https://my.ukrsibbank.com в розділі «Відділення та банкомати».

Резюме

Отже, в даному огляді ми з вами ознайомилися лише з маленькою частиною одного з найвідоміших, надійних українських банків, який співпрацює на міжнародному рівні. Ним користується більше трьох мільйонів населення країни і понад 69 тисяч підприємств України.

Користуючись послугами банку, не забувайте попередньо здійснити консультацію. Приділяйте увагу однорічним відсоткам при оформленні кредиту, так як часто через це відбувається труднощі при поверненні боргів. Вникати у всі тонкощі кожної послуги і тоді у вас не буде проблем з фінансовими банківськими структурами.

Додати коментар