moneyveo україна

Безвідсотковий онлайн кредит на карту в Україні

Безвідсотковий онлайн кредит на карту в Україні можна оформити за 10-15 хвилин не виходячи з дому. На різних сайтах можна зустріти різні пропозиції “оформити кредит під 0%”, “безвідсотковий кредит Київ”, “кредит без переплат”, і т.д. В принципі, в більшості випадків, це все одне і теж. Нижче представлені МФО сервіси, частина з яких надає такі послуги.

Безвідсотковий онлайн кредит на карту в Україні

[lt id=”153″]

Безвідсотковий онлайн кредит на карту в Україні

 • безвідсотковий онлайн кредит на карту по 0 відсотків пропонується тільки першим клієнтам, і це не 0%, а 0,01%;
 • потрібно бути уважним щодо терміну, такий онлайн кредит може бути додатково обмежений по днях. Наприклад звичайний термін мікрокредита до 30 днів, але безвідсотковий кредит може бути тільки на 14 днів (все залежить від МФО, у кожного свої умови і потрібно детально читати можливості). Далі, 15й день вже може ити за стандартною% ставки мікрокредітной компанії;
 • ця послуга, безвідсотковий онлайн кредит досить добре затребувана і мета такого мікрокредиту – це привернути увагу нових клієнтів. Для клієнтів ж, це досить непоганий варіант отримати швидко гроші до зарплати, вирішити фінансове питання і через 1-2 тижні, наприклад, віддати борг без переплат;
 • тоді всі задоволені, але головне знати і розуміти, коли і як буде відбуватися повернення безвідсоткового кредиту, щоб не було прострочення, штрафів, пені тощо, які, також, можуть бути прописані в договорі, якщо позичальник безвідповідальний.

Якщо ви досить часто користуєтеся послугами МФО, то для вас буде вигідно оформляти безвідсотковий онлайн кредит на карту в Києві або Україні, де б ви не були кожен раз в новому сервісі. Ви повертаєте гроші в потрібний термін і за це оплата буде манімальной, що і для позичальника буде дуже вигідно.

Moneyveo безвідсотковий кредит онлайн на карту в Києві і Україні

Наприклад: 1й раз оформили безвідсотковий кредит вMoneyveo, далі, через якийсь період в Dinero, потім SOSCredit і т.д.

Але найкраще жити в плюс і не користуватись послугами МФО, навіть з безпроцентними онлайн кредитами на карту, тому що з одного боку, так, це може бути вигідно, але з іншого боку – це “тонкий лід”, ви витрачаєте чужі гроші, а віддавати вам потрібно буде свої, тому до оформлення потрібно підходити свідомо.

Як оформити безвідсотковий кредит під 0,01 відсотків

Onlinecredit.in.ua зібрав список кращих МФО компаній, які надають безвідсотковий онлайн кредит на карту в Україні.

І давайте визначимо:“Безвідсотковий кредит 0%” – це не завжди так і під цим МФО сервіси позиціонують свої послуги майже безкоштовними, але не під 0%, а від 0,01% комісії в день!!!

Якщо ви вирішили оформити онлайн кредит, вам потрібно вибрати сервіс в таблиці нижче. Для оформлення позичальникові потрібні будуть тільки: паспорт, ІПН, телефон, активна банківська карта з декількома гривнями на рахунку, 15 хв часу. Суми видачі 1го кредиту до 10000 грн, максимальний термін, в залежності від МФО, може бути від 10-35 днів.

Як оформити кредит онлайн на карту за 15 хвилин – огляд всіх МФО України з детальними умовами.

Умови отримання безвідсоткового кредиту

Щоб отримати безвідсотковий кредит онлайн або готівкою в Києві або Україні потрібно придерживатся наступних умов:

 • кредит тільки для тих позичальників, які раніше послугами конкретного МФО не користувалися. Наприклад, якщо ви вже оформляли мікрокредитів Манівео, то вже 2й раз умови будуть інші, але, якщо ви вирішите наступного разу оформляти кредит не в Манівео, а в Дінеро, де ви ще не оформляли, то вам потенційно надано безвідсотковий онлайн кредит на карту до 10000 грн при необхідності.
 • Вік повинен бути від 18-75 років, а краще від 21-60 років, тоді більше шансів на отримання позики:
 • Мати при собі обьязательно активну карту банка і номер телефону;
 • По документам: паспорт ІПН, довідка про доходи не обов’язкова;
 • Поручителі, застава не потрібні теж;
 • Також, будьте готові, що вам можуть зателефонувати з МФО і поставити кілька запитань для прийняття рішення про підтвердження або відмову видачі онлайн кредиту. Якщо все добре, тоді 10-15 хвилин і гроші у вас на карті.

Як повернути гроші без переплати

З цього питання вся необхідна інформація буде знаходиться в особистому кабінеті конкретного МФО, в якому позичальник оформив безвідсотковий онлайн кредит. Ви там можете побачити наступну інформацію: суму боргу,% ставку, який термін погашення. скільки ще залишилося днів, як повернути кредит і т.д.

Це дуже зручно і кредит ви зможете повернути в такий спосіб:

 • сплативши займ з карти, на яку і отримували мікрокредит
 • через термінал за реквізитами
 • через касу будь-якого банку

Найважливіше:встигнути сплатити заборгованість за нульовою ставкою до закінчення терміну.

Мілоан безвідсотковий кредит під 0%

Якщо не виходить погасити безвідсотковий кредит вчасно?

Таке буває трапляється: форс-мажори, різні обставини яких не чекав заважають і вчасно віддати борг по безпроцентному онлайн кредиту в Україні не виходить. Всі бояться потрапити в зору прострочення, щоб не переплатити навіть на 1 день. І що ж робити в такій ситуації?

 1. Не ігноруйте дзвінки від МФО
 2. Поясніть ситуацію і попросіть допомогти з вирішенням;
 3. Наприклад, деякі МФО надають +3 дня для вирішення питання;
 4. Як варіант, ще можна оформити пролонгацію, краще до прострочення, але там вже теж вступають додаткові умови в дію, також, потрібно оплатити% комісії за період безпроцентного кредиту. Це допоможе вам уникнути штрафу, пені та погіршення кредитної історії;
 5. Далі, є варіант рекструктурізаціі, але там ще вище умови зазвичай, тому краще швидко закрити займ, перекредітоватся через банківську кредитну карту, так як можна потрапити в боргову яму перед МФО, чого нікому не бажаємо, але пишемо про це, тому що це дуже важливо розуміти!

Додатково вас може зацікавити:

Як МФО заробляють на безвідсоткових кредитах

Так-так, цих самих онлайн кредити під 0,01% в день. Більшість МФО так роблять. Це вигідно і для клієнтів, так як переплата по такому кредиту дуже маленька. Для МФО це теж вигідно, так як зростає клієнтська база, але на маленькій комісії їм складно заробляти, так що вони роблять.

Збільшують суми кредитних лімітів

МФО видають перші кредити на різні суми, залежно від сервісу. Наприклад, все починалося з 1500/2000 грн, далі суми збільшувалися і зараз, наприклад в Манівео можна оформити кредит онлайн до 20000 грн, якщо це перше оформлення. Суми зростають, а з ними і потенційні заробітки МФО.

Ховають другий кредит в перший під 0,01%

Також, є сервіси, які надають наприклад кредит під 0,01%, ви вирішили оформити 10000 грн, частина з цієї суми буде під 0,01%, а інша частина може бути вже за відсоток вище. Це потрібно дуже уважно виглядати в договорі, щоб не дати на собі заробити. Уважність наше все.

Приклад:

Позичальнику потрібно оплатити щось за 10000 грн; МФО підтверджує 6000 грн, цієї суми мало. Далі мікрокредітной сервіс пропонує збільшити суму кредиту до 10000 грн, але ці 4000 грн додатково вже будуть з іншого процентною ставкою по комісії.

Пролонгація мікрокредиту в кілька кліків

Якщо ви не встигаєте віддати гроші вчасно, ви можете оформити послугу пролонгації в МФО, тільки ці екстра дні будуть вже не по 0,01% в день, а відсотки будуть на багато вище. Зазвичай до 2% / в день.

Як не потрапити в капкан МФО

Вище приклади і інші варіанти заробітку МФО це не порушення, але більше маніпуляції. Умови все зазвичай чітко прописані, а якщо вам було складно їх прочитати, то це вже не проблеми кредитного сервісу.

Також, краще повертати кредит достроково, але не пізніше ніж за 2-3 дні до дати закінчення терміну позики. Іноді бувають затримки і банки не відразу роблять перекази з-за чого МФО може нарахувати штраф, пеню і т.д. Наприклад, якщо дата погашення буде в неділю, то погасити краще в середу, щоб був запас часу.

Найкраще погашати мікрокредит в особистому кабінеті, щоб відразу побачити статус покриття кредиту і не забувайте, що договір потрібно читати обов’язково!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар