moneyveo україна

Чому відмовили в кредитному сервісі для отримання кредиту

Відмовили в кредитному сервісі – таке можна часто почути від деяких клієнтів, а в чому ж справа? Давайте спробуємо з’ясувати разом.

Кількість сервісів для отримання кредитів на карту онлайн помітно зросла за останні кілька років в Україні. У кожного свої особливості впровадженої системи оцінки та обслуговування, свої тарифи, так би мовити, і взагалі особливості надання кредитів онлайн.

Зазвичай люди вважають, що якщо є нормальна зарплата і офіційне працевлаштування, то проблем з отриманням позики онлайн зовсім не повинно бути. У реальності це дійсно так, але бувають свої нюанси.

[lt id=”116″]

Почему отказали в кредитном сервисе

Відмовили в кредиті?

Незважаючи на найвищий рівень благонадійності позичальника трапляються іноді відмови в подібних сервісах, що тут вже говорити про банках, у них це 100% відмова. Отже, мова піде не про банках, в яких відмови трапляються і по іншим дрібним причин, а про мікрокредитних сервісах, де таке буває рідко, але все ж буває. Як уберегти себе від відмови в отримання кредиту на карту онлайн і вирішити своє фінансове питання йтиметься далі.

Дуже важливо відповідати тому «образу» позичальника, який створили для системи в кредитному сервісі або тому ж банку. Тут мови йде, в першу чергу, про відповідність клієнта в межах таких категорій як:

  • вік
  • наявність працевлаштування
  • офіційний дохід
  • для банків ще і довідка про доходи, поручителі, заставу.

Заборонені моменти для отримання кредиту

  • Надання неправдивої інформації

Буває всяке, іноді людина спеціально вказує неточну або неправдиву інформацію при заповненні заявки на отримання кредиту онлайн, а може і випадково помилитися, тому важливо добре перевірити всі дані перед подачею заявки в системі.

В банках, наприклад, якщо ти вказуєш своє місце роботи, то співробітники все ретельно перевіряють і навіть дзвонять в саму компанію або фірму, запитуючи про людину, яка до них звертається.

Для отримання кредиту онлайн в мікрокредітних організаціях не завжди важливо вказувати чим ви займаєтеся, тобто, якщо ви працюєте неофіційно, то це не проблема, головне все правдиво написати без обману і прикрашання адже система все одно все перевірить. Головне розуміти точно, чи зможете ви потім погасити взятий кредит швидко і без будь-яких складнощів.

  • Погана кредитна історія

Якщо у вас вже в базі особистого фінансового досвіду є випадки «важкої» заборгованості, кілька відкритих і одночасно незакритих кредитів, то в банках це точно не пройде, а ось в кредитних організаціях 50 на 50. Адже у кожного свої ліміти строгості і порядки, але в будь-якому випадку це не додасть вам плюсик. Мікрокредітной організації часто закривають на це очі, оскільки займаються видачею невеликих кредитів торбою до 10 000 або 15 000 грн., Але відмови також трапляються. При оформленні кредиту онлайн система автоматично починає аналізувати дані з Бюро кредитних історій (ubki). Іноді трапляється таке, що в кредитну історію помилково можуть потрапити або переплітатися деякі дані, тому потрібно в неї також заглядати і перевіряти.

  • Кілька відкритих кредитів

Якщо кандидат так би мовити перекредитування, то це теж не дуже добре, для банків так вже точно. Але, коли людина звертається за новим кредитом, а у нього ще два відкрито на невеликі суми, то в принципі це може прокатати в мікрокредітних організаціях, гласне, щоб сума боргів не була космічної. Ну і зрозуміло, що Бюро кредитних історій відразу дасть про себе знати, тому приховувати наявність відкритих кредитів не варто.

Краще звичайно ж обходиться без кількох відкритих кредитів одночасно і зрозуміти причину своєї фінансової нестабільності. Важливо правильно оцінити особисту ситуацію і та обставина, можливо це тільки тимчасові труднощі, але якщо це вже майже «звичка», то варто рухатися далі і міняти свою звичну життя, намагаючись змінити все на краще.

  • Кандидат на отримання кредиту не пройшов скоринг

Система оцінки існує в кожному фінансовому закладі, і скоринг якраз входить сюди, дозволяючи за певними критеріями відразу побачити чи здатний закрити взятий кредит потенційний клієнт чи ні. Тут важливо відповідати всім вимогам кредитної організації або банку. Негативний результат при проходженні скорингу часто служить причиною відмови позичальникові в отримання позики.

Як оформити кредит

Спробуйте отримати кредит онлайн на карту швидко і з великою ймовірністю видачі прямо зараз!

За відгуками можна побачити, що в таких мікрокредітних організаціях як Манівео, Швидкогроші, Бистрозайм, CashPoint, CreditUp та інші отримати гроші на карту швидко можна без будь-яких проблем, а ось недавно з’явилося багато відгуків про відмови видачі кредитів в сервісі Єврогоші. Цікаво спробувати оформити в них заявку на кредит, тоді вже точно можна перевірити свою кредитоспроможність, адже їх система оцінювання трохи відрізняється.

А ви вже пробували оформити позику в ЄвроГроші.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар