moneyveo україна

Де взяти гроші в карантин?

Де взяти гроші в карантин? А якщо ви на самоізоляції? Весь Світ, Україна постраждала і ще страждають від пандемії COVID-19. Складний час, невизначеність, нерозуміння що робити далі. Багатьох людей звільнили-скоротили. Загалом, ситуація не з кращих, але це не означає, що ви втратили все, згадайте все те, що у вас було до роботи, до кризи, за медитуйте, не дозволяйте злості і не потрібним звичкам долати вас.

Де взяти гроші в карантин або коли ви на самоізоляції

У цій статті ми обговоримо кілька способів, які допоможуть вам поліпшити вашу фінансову життя, навіть якщо у вас труднощі з роботою і ви на самоізоляції чи постійно сидите вдома.

Де взяти гроші в карантин?

Давайте поговоримо про гроші і що робити далі:

  • Багато компаній зупинили діяльність, багато бізнесів оптимізували діяльність, а це призвело до втрати роботи для багатьох людей, але це не привід впадати у відчай, починайте шукати роботу, вчіться працювати віддалено через Інтернет, вчіться онлайн, займіться фрілансом, пробуйте, пробуйте, пробуйте і у вас все вийде;
  • Бюджетуйте свої витрати – економія – це теж заробіток! Вважайте гроші, плануйте свої фінанси, відкладайте гроші, хоча б 10% від доходів, робіть так, щоб гроші працювали на вас, поки ви не отримаєте той рівень життя, який хочете;
  • Фінансова подушка – це не привід витрачати гроші, які важливо витратити на щось важливе, на те, що ви збирали. Якщо у вас важкі часи, можливо, частина грошей можна взяти, але запишіть це як “Внетренняя кредит” перед самим собою, який обов’язково потрібно повернути до конкретної дати;
  • Соціальна допомога безробітним – це як варіант підтримувати штани деякий час, щоб взяти перепочинок і почати заробляти знову;
  • Чи не оформляйте кредити до зарплати – навіть, якщо там пропонують дуже низькі ставки, так як їх потім досить складно віддавати, тому що ви витрачаєте чужі гроші, а віддавати будете свої і ще відсотки. Так, є кредитні сервіси, МФО, які пропонують кредити під 0,01% в день, наприклад, Moneyveo, але і це досить сильний спокуса, на який можна йти, але в дуже крайніх ситуаціях.
Манівео кредит онлайн на карту

Але в загальному, ваші фінансові проблеми кредити не вирішать, а можуть тільки погіршити. Тому краще жити без кредитів, а якщо вже зважилися, закривайте достроково і не допускайте прострочень.

Як варіант, ви можете використовувати щекредитні картки з без % періодом, це дуже зручно і там більш лояльні відсотки комісії.

А банк карта з кредитним лімітом

Ще не пробуйте спекулювати валютою, акціями, якщо ви цим раніше не займалися. Ризик – це цікаво, але тільки тоді, коли виправдано, а в більшості випадків це не так. Форекс, бінарні опціони – це досить складний напрямок, де потрібно думати, вважати і ловити удачу постійно. Інвестувати важливо, але робіть це в різні напрямки, наприклад, як це роблять хлопці з каналу “10 доларів Баффетта” – там інвестують $ 10 кожен день в різні валюти, золото, криптовалюта і т.д. Також, якщо ви зважилися на інвестування, то інвестуйте стільки, скільки морально готові втратити.

Дуже важливо, щоб ви емоційно були здорові, відчували щастя, були раді кожному дню, робили зарядку, медитували і реалізовували хороші задумки. Світ змінюється і ви повинні адаптуватися разом з ним.

Задайте собі питання

  • Що потрібно зробити, щоб грошей стало більше? Скільки грошей вам потрібно для повного щастя ?;

Ви можете більше працювати, краще працювати, відкрити свій бізнес, але як знайти баланс, що зробити, щоб все вийшло? Чи є інші варіанти? Що зараз в тренді? Де взяти гроші в карантин, що змінилося?

Є багато інших питань і опцій, задавайте більше, виписуйте їх, читайте спеціалізовану літературу і не тільки, шукайте, записуйте ідеї, зрозумійте що вам подобатися і чого ви хочете.

Потрібно змінити мислення і все получиться :)

Інвестуйте!

Не більше 5% населення в Україні займається інвестуванням. Більшість не розуміє, що на постійній роботи вони не знайшовши фінансової незалежності. Через COVID-19 все дуже швидко змінюється, зростає безробіття, багатьом нічим платити за рахунками. Також, ніхто не відміняв інфляцію. Наприклад, є канал: https://t.me/InvSmart і багатьом інших, де можна дізнатися більше як зайнятися інвестуванням. Багато лайфхаків без зайвої реклами!

Що заважає стати багатим

Вважається, що людина заробляє мало через обмежений мислення. Виходить людина багато працює, може навіть на декількох роботах, а грошей як немає, так і не було.

ПОТРІБНО ЗМІНИТИ ЦІ ОБМЕЖЕННЯ, РОЗШИРИТИ ВЗГЛЯД, ЗРОБИТИ СТРИБОК І ОТРИМАТИ НОВЕ МИСЛЕННЯ! ЩОБ ЦЕ ЗРОБИТИ ПОТРІБНО НАСТУПНЕ:

  1. Почніть пошук ідей, розширте своє спілкування – ви заробляєте стільки, яким є ваше оточення;
  2. Є гра від Роберта Кіосакі «Грошовий потік” – зіграйте і знайдіть свої обмеження, почніть читати літературу;
  3. Спробуйте знайти свої обмеження, пройдіть різні тести, щоб отримати нові підказки і зрозуміти що робити.

Найголовніше: слухайте себе, робіть, що вважаєте за потрібне, не бійтеся помилятися, будьте “людиною” і йдіть до своїх мрій та життєвих цілей!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар