moneyveo україна

Карта Юніор ПриватБанк

Карта Юніор Приватбанк – це банківська карта для дітей, яка допомагає дітям краще зрозуміти як працює фінансовий світ, стати більш усвідомленими і відповідальними, так як діти зможуть самостійно розпоряджатися фінансами, які батьки їм нададуть.

Діти з кожним роком все швидше вивчають технології, які багато в чому спрощують життя їм і батькам. З Приватбанк картою дл юніорів можна зробити будь-яку фінансову операцію і діти будуть відчувати себе трохи дорослішою.

Карта Юніор ПриватБанк

Приватбанк карта Юніор – це картковий продукт, яких входить до програми фінансово освіти для школярів України від 6 до 17 років. Саме з картою Юніор від Приватбанк ваша дитина навчиться використовувати карту і гроші на неї ко і як потрібно під контролем батьків. З картою Юніор ваша дитина отримає не тільки ази по тому як користуватися самою картою, але вивчить базу фінансових операцій на практиці. Це дуже важливо, адже потім дітям буде значно простіше в житті і вони швидше будуть розуміти багато.

Що карта Юніор від Приватбанк дасть дитині

  • Зручність у використанні грошей;
  • Перші фінансові та банківські знання;
  • Можливість брати участь в різних акціях від Приватбанк і MasterCard;
  • Він / вона можемо отримувати бонуси і потім використовувати їх через програму “Бонус Плюс”.

Це безкоштовна карта для дітей і підлітків в Україні. З картою Юніор дитина ваш може безкоштовно пройти школу фінансової грамотності від Приватбанк.

Юніор карта від Privatbank

Переваги для батьків

  • Спокій за гроші, так як дитина їх не втратить, а якщо загубилася карта, то її легко можна заблокувати через додаток або у відділенні Приватбанк;
  • Батьки можуть легко і швидко поповнювати карту, коли це необхідно;
  • Контроль витрат дитини – це важливо, тому що дитина не зможе витратити гроші на “погані речі” або, якщо це зробить, батьки відразу це зрозуміють через СМС-банкінг або в додатку Приват24;
  • Додатково, є можливість встановлювати кредитний ліміт або денний ліміт на витрати;
  • Поповнення карти можна автоматизувати через настройку календаря поповнень карти дитини.

Як оформити Карту Юніор для своєї дитини

Оформити ПриватБанк карту Юніор

Для цього достатньо перейти на сайт Приватбанк і залишити онлайн заявку. Далі вам зателефонують і проконсультують. Також, ви можете звернутися в будь-яке відділення Приватбанк з паспортом та ІПН, а також, свідоцтві про народження вашої дитини. Додатково вм буде потрібен ще мобільний телефон дитини.

Спеціальний проект “Карта для харчування”

“Карта для харчування” – це програма від Приватбанк, яка допоможе дітям оплачувати шкільні обіди легко і швидко. Для батьків – це відмінна опція стежити за тим, щоб дитина дійсно поїв, а не купував чіпси і т.д. :) Головний момент, школа повинна бути підключена до цієї програми, а для батьків це відмінна можливість.

Приватбанк карта Юніора ще надає бонуси у вигляді 10% річних по грошах, що були н залишку. Якщо потрібно, ви можете заказат індивідуальний дизайн картки Юніор від Приватбанк, щоб це було ще більш захоплююче і цікавіше для дитини. Можна використовувати як картинку, так і фотографію.

Тарифи карти Юніор

Оформлення:безкоштовно
Оформлення карти з фото:50 грн
Оплата товарів та послуг онлайн:0 грн
Карта з індивідуальним дизайном:99 – 149 грн
Зняття готівки:0,2% каса, хв. 5 грн; в терміналах від 0,2% – 0,5%; в банкоматі: 2 грн
ПриватБанк. Депозитное свойство карты

Як можна поповнити карту Юніор?

Термінал, Приват24, через касу банку;

Що таке бізнес школа від Юніор?

Це школа фінансової грамотності для дітей, де дитина може навчитися не тільки фінансових основ, але і вивчити лідерство, і отримати ряд корисних навичок;

Чому варто оформляти Юніор карту для дитини?

Тому що це відмінна можливість для дітей відчути себе дорослішими і мати при собі гроші онлайн на різні випадки життя;

Чому важливий батьківський контроль?

Це важливо, тому що саме батьки допоможуть дітям розібратися і зрозуміти як планувати і витрачати потрібно гроші.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар