Кредит на відпочинок

Кредит на відпочинок в Україні можна оформити по-різному:

 • Через МФО, оформивши кредит онлайн на карту до 30000 грн – але цього на багато не вистачить та й через 30 днів віддавати;
 • Через банк, оформивши кредитну картку з кредитним лімітом до 100000 грн – але не всім відкриють кредитну лінію до 100000 грн;
 • Через туристичну фірму, яка надасть путівку і направить у банк-партнер.

Банки дозволяють брати гроші в борг на різні потреби та цілі. Одним із таких цільових кредитів і є кредит на відпочинок.

кредит на відпочинок

Кредит на відпочинок в Україні

В Україні як і в інших країнах світу людям необхідно відпочивати від роботи, але не завжди є така можливість через недостатній заробіток. Люди хочуть гарний відпочинок, а такий відпочинок досить часто коштує “адекватних” грошей, а щоб дозволити собі таку відпустку, потрібно або збирати гроші, або десь їх ще взяти.

Звісно, кредити і відпочинок – це дивне поєднання, бо, як відпочивати, якщо в тебе там % комісії “капають”, але в деяких випадках позику можна оформити: коли бракує невеличкої суми, щоб вистачило на путівку або, щоб перестрахуватися. Іншими словами, щоб про всяк випадок були додаткові гроші.

Переваги відпочинку в кредит:

 • ви можете оформити кредит у будь-яку пору року;
 • це непогана можливість швидко розв’язати фінансове питання, особливо, коли у вас не вистачає невеликої суми і більше ніде взяти;
 • це додаткова можливість підстрахуватися в подорожі, наприклад, у вас є кредитна картка, і ви можете скористатися кредитним лімітом, коли це буде необхідно.

Кредит на відпочинок через МФО

Мікрокредитні компанії можуть надавати суми до 30000 грн на карту за 15-30 хвилин, але мінус таких пропозицій – це процентна ставка. Якщо перший кредит, тоді у багатьох МФО є постійна акція кредит під 0,01% на день на 30 днів, а так комісії в МФО зазвичай до 2,00% на день, що забагато.

Звісно, є різноманітні акції, знижки, програми лояльності, промокоди на кредит, які можуть скинути відсоткову ставку до 1,00% на день або ще нижче.

Також, не кожен може дозволити собі такі умови, і не кожному вони потрібні, тільки в крайніх випадках, тому що, якщо допустити прострочення, то будуть штрафи і пеня, які дуже ускладнюватимуть фінансове життя будь-якому позичальнику.

Вимоги мінімальні: паспорт та ІПН.

Кредит на відпочинок через Банк

Банки дуже вимогливі до своїх клієнтів і дуже детально перевіряють кредитні історії. Якщо у вас погана кредитна історія, то без застави або поручителя буде складно отримати потрібну суму. Звісно, сума залежить від вартості путівки, але, якщо це сума понад 20000 гривень, тут щонайменше без довідки про доходи не обійтися.

Що потрібно для оформлення кредиту на тур:

 • Паспорт та ІПН;
 • Довідка про доходи;
 • Для пенсіонерів, посвідчення;
 • Вік: від 21, а краще від 23 або навіть від 25 років.

Кредит через банківську картку на відпочинок

Можна взяти кредит на відпочинок у Києві через кредитні картки з чітким лімітом і безвідсотковим періодом (зазвичай до 55 днів) на погашення.

Для оформлення кредитної картки потрібні: паспорт, ІПН, довідка про доходи, якщо ви хочете гарний кредитний ліміт: 50000 грн або навіть 100000 грн. Отримати кредитну картку можна, оформивши заявку онлайн на сайті банку, наприклад: Монобанк, А Банк або ПриватБанк. Карту забрати можна в офісі банку або вам її доставить кур’єр, але все оформлення через Інтернет і забирає 5 хвилин.

 • Коли ви отримаєте картку, далі можна користуватися кредитним лімітом постійно без зайвої паперової тяганини, головне, не забувати покривати борг вчасно та в ідеалі в рамках безвідсоткового періоду, щоб не втрачати гроші;
 • Якщо вам не вистачає кредитного ліміту, ви можете попросити збільшити його, якщо не дають більшої суми, додайте інформацію про себе, яка дасть змогу це зробити, або зачекайте трохи, покористуйтеся карткою трохи, це теж може допомогти.

Кредит готівкою на відпочинок

Для банків це не зовсім найкраща мета кредитування, тому вони не особливо тут можуть йти на зустріч, хіба що у вас є застава або поручитель, якщо недостатньо надійна кредитна історія.

Тут краще підійдуть не цільові споживчі кредити, коли користувач може швидко і зручно користуватися кредитними грошима на різні потреби.

Кредит у банку через туристичну фірму

Подати заявку на отримання позики коштів можна на сайті турфірми, або обраного вами банку. Розстрочка від туристичних агентств – це точковий кредитний продукт, але він може бути й дешевшим за банківський кредит, потрібно порівнювати.

Варто розуміти, що чим вища вартість путівки вашої відпустки, тим більше вам доведеться виплачувати потім. Кредити на відпочинок зручні через свою оперативність і швидкість отримання. Також вони подобаються клієнтам тим, що першу виплату можна здійснити не відразу через місяць, а через два або три. Залежно від умов банку.

Дуже часто вони вигідні тим, що туристичні фірми надають знижки на путівки в кредит.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )