moneyveo україна

Кредитна карта Alfa Bank

Кредитна карта Alfa Bank  – це банківська карта, яка надає своєму власникові ряд переваг. За допомогою карти ви можете робити покупки в Інтернеті, розраховуватися за товари в гіпермаркетах і магазинах, а при нестачі коштів отримати додатковий ліміт грошей з без процентним періодом в 55 днів!

Оформити кредитну карту Alfa Bank в Україні

Кредитна карта Альфа Банк

Кредитная картка Alfa Bank GOLD полегшить ваше життя, тому що буде підстраховувати вас в потрібний момент. Ви навіть можете не користуватися нею, але якщо раптом потрібні будуть гроші, а з собою немає, то картка буде дуже до речі!

Кредитна карта всегда поможет вам прідбаті ті. на что у вас Постійно НЕ вістачало грошей. Такоже, если вам потрібна Готівка терміново, картка, вас віручіть и ві легко зніміть гроші в будь-якому банкоматі. (Тільки краще це делать в Альфа банківському, тому что комісія, тоді буде менше).

Кредитний ліміт ви можете налаштувати під себе, щоб не було спокуси взяти більше, ніж потім зможете оплатити.

Кредитні картки є незамінними в будь-яких складних ситуаціях або в подорожах. Практично всі туристи не можуть обійтися без них, перебуваючи де-небудь в іншій країні. За кордоном може збільшитися комісія при оплаті карткою, але це все індивідуально і повністю залежить від типу карти. Щорічно банки, які випускають свої кредитні картки, намагаються поліпшувати систему захисту від злодіїв. Постійно впроваджуються нові технології і оновлюються застарілі функції. Якщо мова зайшла про гроші, то безпеку просто повинна бути на рівні.

Оформити картку Alfa Bank

Alfa Bank заявка на карту

Як оформити карту Alfa Bank онлайн:

 1. Переходимо на сайт:

  заявку онлайн можна зробити без зайвої складності і отримати карту з доставкою додому;

 2. Після оформлення заявки вам передзвонить консультант Alfa Bank

  далі він / вона буде уточнювати у вас що до чого, заповнюючи потрібну анкету, щоб потім ви могли швидко отримати картку;

 3. Отримуємо кредитну карту від Альфа Банк

  Карту можна отримає з доставкою додому або забрати в одному з філіалів банку.

Умови по карті

Кредитний лимитдо 200000 грн
Безвідсотковий періоддо 62 днів
Кешбекдо 20%
Оплата частинамидо 6 місяців
Прихованих комісійнемає
Умови прозорі і зрозумілітак
Комісія при розрахунках в торгових мереж: чи не стягуєтьсяне стягується
Тип картиіменна і не іменна

Ви зможете робити покупки як оффлайн, так і онлайн в 1 хвилину. Додатково зможете отримувати% за гроші на особистому рахунку. Чи зможете купувати товари в розстрочку. Оплата комунальних платежів стане для вас 5 – хвилинною справою. Чітко зможете стежити за своїми фінансовими надходженнями і витратами за допомогою SMS повідомлень. Також, у вас буде можливість використовувати ряд інших цікавих функцій.

Використання банківської карти дозволить вам економити багато часу, але для цього вам спочатку потрібно її оформити.

Вимоги для оформлення картки

Документипаспорт і ІНН
Довідка про доходине обов’язкова
Вказувати місце роботидопоможе збільшити кредитний ліміт
Працевлаштування3+ месяця
Загальний стажне менше 1 року
Карта безкоштовнатак
Віквід 21 – 70 років

Оформити кредитну карту без довідки про доходи: але тоді у вас не буде можливості отримати максимальний ліміт по кредиту. Для отримання макс. ліміту потрібно надати довідку про доходи, тоді банк дасть значно збільшить ваш кредитний ліміт.

Як можна погасити кредит через картку

Оформити кредитну карту від Alfa Bank
Через касу банкутак
Через терміналитак
Через Інтернет-банкінгтак

Якщо допустити прострочення по кредитній карті Альфа Банк:

 1. За кожне прострочення платежу, банк стягує штраф: 50 гривень;
 2. Якщо прострочений платіж не буде внесене на рахунок картки протягом 5 днів, тоді повторний штраф: 150 грн;
 3. Штраф буде списуватися при наступному платежі на картку, далі %, а потім вже заборгованість.
замовити кредитну карту Alfa Bank Maximum

Кредитна карта від Alfa-Bank – це дуже зручний платіжний інструмент, який надає ряд можливостей по накопиченню грошей, по використанню грошей в неординарних ситуаціях, коли немає можливості взяти гроші ніде, так як у вас буде кредитний ліміт, ви зможете робити онлайн покупки і оффлайн, заробляючи гроші на “кешбек” .

Коли ви використовуєте кредитний ліміт, то ви повинні розуміти, що вам потрібно бути дисциплінованим платником, тому що штрафи і процентна ставка на кредитні кошти можуть дати додаткове фінансове навантаження!

Якщо ви не оформили ще кредитної, карти, оформляйте, тому що при правильному використанні – це доп. можливості і під страхувальні гроші.

Переваги

Серед головних переваг слід відзначити такі: можливість оплати різних рахунків в Інтернеті; захист від злодіїв (шахрай зможе вкрасти кредитну карту, але точно не буде знати код доступу до неї, тому не зможе нічого зробити з фінансовими коштами, що зберігаються на картці); пільговий період кредиту до 62 днів; кешбек; зручна і миттєва оплата в супермаркетах або торгових центрах.

Ви можете оплачувати товари в розстрочку по всьому світу. Оплачувати комунальні платежі не виходячи з дому. Отримувати доп. дохід на залишок по картці

І це лише мала частина переваг. А недоліків дуже мало і вони незначні.

Нова кредитна карта Alfa Bank RED

Нова кредитна карта Alfa Bank RED

Нова кредитна карта від Ala Bank RED – це новий дизайн, супер умови для клієнтів, великий кредитний ліміт, можливість використовувати розстрочку. Доставка карти безкоштовна кур’єром.

Переваги карти:

Розстрочкапід 0,01% до 2 років
Кредитні канікулидо 2 разів на рік
Обслуговуваннябезкоштовне
Кешбек:0,5% на всі покупки і до 20% в обраних категоріях

Оформити кредитну карту Alfa Bank RED можна швидко і легко на сайті. Довідка про доходи не потрібна.

Кредитна карта Alfa Bank EKO Maximum

Кредитна карта Alfa Bank EKO Maximum

Надає своїм власникам можливість знімати готівку абсолютно безкоштовно у всіх банкоматах на території нашої країни. З цією картою можна отримати кредит до 200000 грн. Надається до 30 календарних днів пільгового періоду. Оформити картку можна онлайн з вашого комп’ютера або смартфона і отримати її доставкою додому або в офіс безкоштовно.

Кожен клієнт шукає для себе різні вигоди, коли набуває тієї чи іншої товар або послугу. В даному випадку Кредитна карта Alfa Bank EKO Maximum дозволяє нам отримувати постійні бонуси за покупки і тим самим економити при покупках в наступний раз.

Кредитна карта Alfa Bank Maximum

Кредитна карта Alfa Bank Maximum Готівка

Кредитна карта Альфа Банк Максимум Готівка – це банківська картка з кредитним лімітом до 200000 грн, головна її особливість: при знятті грошей готівкою в будь-якому банкоматі комісія дорівнює 0 грн і діє без% період в 55 днів! Тому, якщо вам часто потрібна саме готівка, а не гроші онлайн, то це ідеальний варіант.

Кредитна карта Alfa Bank Sky Pass Platinum

Кредитна карта Альфа Банк Sky Pass Platinum – це новий рівень сервісу від Альфа Банк для своїх клієнтів. Особливо для тих, хто багато подорожує.

Крім стандартних переваг в цієї картки:

 • Кредитний ліміт по карті може бути до 200000 грн
 • Бонуси різні від МАУ
 • Дод. бонуси = бонуси за використання = до 3000 миль
 • Покращений клас обслуговування, консьєрж-сервіс
 • Безкоштовний вхід в лаунж MasterCard в Борисполі
 • Страховка для поїздок закордон
 • Знижки на квитки до 50%
 • До 10 миль бонус за кожні 100 грн покупок
 • Безкоштовна доставка картки
 • Захищена карта з CHIP, безконтактна картка
 • Страхування для зарубіжних поїздок

Відгуки

Кредитна карта Alfa Bank

Alfa Bank завоював гарну репутацію в Україні та встиг зарекомендувати себе тільки з хороших сторін. Його кредитні карти завжди користувалися популярністю серед людей.

Якщо у вас є або була кредитна карта Альфа Банк, залиште будь ласка відгук в коментарях нижче.

Які послуги і товари ви зможете оплачувати за допомогою кредитної карти Alfa Bank?

Ви можете робити платежі по всій Україні і не тільки в магазинах і супермаркетах, на автозаправках при заправці, в ресторанах, кінотеатрах, кафе, барах, нічних клубах, курортах
в аптеках і т.д.

Як зняти готівку в банкоматі?

Вибираєте банкомат Альфа Банк або будь-якого іншого банку, тільки в другому випадку буде велика комісія. Вставляєте банківську карту, вводите PIN-код з 4-х цифр, вибираєте потрібну вам суму готівки, отримуєте гроші і обов’язково забираєте карту!

Що таке безвідсотковий період на Alfa Bank карті?

Приклад:
Припустимо, що 3 липня ви вирішили придбати щось вартістю в 3000 грн, з використанням кредитної картки Альфа Банк. В кінці місяця вам прийде виписка, із зазначенням кінцевого терміну виплати: 7 вересня. Якщо все погасіть кредит вчасно, то за використання кредитної лінії ви заплатите 0,01% і це дуже вигідні умови.Замовте карту від Альфа-Банку прямо зараз і отримайте потрібну суму готівкових коштів на будь-які потреби.

Чи можуть пенсіонери оформити кредитну карту Alfa Bank?

Так, можуть, якщо їм до 70 років.

Як поповнити картковий рахунок на Альфа Банк картку?

Це можна зробити через банкомати: 10 грн комісія; через Укрпошту: безкоштовно; через Інтернет-банкінг Альфа Банк: безкоштовно; через касу будь-якого відділення Альфа банк: 35 грн комісія. Якщо поповнення в безготівковій формі, тоді теж безкоштовно.

Як розблокувати і налаштувати нову карту від Alfa Bank?

Спочатку потрібно активувати картку: 1) Якщо отримали від кур’єра: зателефонувати потрібно в контакт-центр і відповісти на контрольне запитання; 2) Якщо взяли в відділенні банку: тоді вставте картку в банкомат / введіть ваш PIN-код / запросите подивитися баланс по карті. Підпишіться на ній із зворотного боку.

Що дозволяє робити Інтернет-банкінг від My Alfa Bank?

Ви можете слідкувати за своїми грошима онлайн, робити онлайн платежі: комуналка, рахунки і т.д., керувати вашою карткою як вам потрібно, замовляти різні доп. послуги: страхування, робота з різними сервісами.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар