Промо код на кредит

Промо код на кредит онлайн можна отримати в майже кожній мікрокредітной компанії. Промокодом в МФО – це можливість отримати знижку на позику онлайн. Їх можна поділити наступним чином:

 1. Знижки на 1й займ: 0,01% комісія
 2. Знижки на повторний займ: зазвичай від 30% до 70%, залежить від історії обслуговування клієнта

Промо кодом на повторний кредит входять в програми лояльності МФО, про які також розповімо і деталізуємо всю необхідну інформацію.

промо код на кредит
промо код на кредит

[lt id=”2″]

Промо код на кредит онлайн

Ті самі знижки під 0% або 99,9%, коли позичальник може оформити кредит онлайн на карту з комісією 0,01% в день на термін до 14-30 днів в залежності від мікрокредітной сервісу. Вибір великий, але при оформленні не забувайте перечитувати умови в можливості, щоб ви напевно розуміли умови.

Важливо: ця акція / знижка / промокод, який вже не потрібно вводити діє тільки для позичальників, які ще не оформляли кредит в тому чи іншому МФО раніше. Для постійних клієнтів діють інші програми лояльності.

Промо коди на повторний кредит

Промо коди на повторний кредит в МФО можна отримати тільки тоді, коли ви успішно і вчасно закрили 1й кредит і готові оформити наступний кредит відразу або через якийсь час. Часто проходять різні акції, події і МФО запускають тимчасові промокодом в роботу, щоб стимулювати своїх клієнтів більш активно користуватися їх послугами.

Такі промо коди дають знижку зазвичай від 30% -70% на комісію з позики в день, іншими словами, якщо% ставка в день = 1%, тоді ваша комісія може бути від (0,30% -0,70% в день) , але це до моментів: пролонгації, реструктуризації або прострочення кредиту. У цих випадках умови можуть істотно змінитися і деталі вже можна дізнатися в деталях офферти конкретного цікавого для вас сервісу.

Кредити онлайн і промокоди

Давайте розглянемо різні кредитні компанії та як використовувати промо коди в кожному. Виберемо найпопулярніші сервіси, але спочатку відповімо на просте запитання:

що таке промо-код – це спеціальний код, який в даному випадку, пропонують мікрокредітной сервіси, пропонуючи новим або вже існуючим користувачам якесь акційна пропозиція, якщо він / вона використовує даний промокод.

Переваги промо кодів:

преимущества промо кодов в МФО

Як бачите промо коди в МФО зазвичай дають наступні можливості:

 • Зменшення % комісії на 1й або повторний кредит
 • Збільшення кредитного ліміту, щоб можна було отримати кредит з більшою сумою
 • Промо код на продовження терміну щодо погашення мікрокредиту, що для багатьох теж може бути актуальним

Також, промо-коди можуть бутибагаторазові – для багатьох людей, а багаторазові промо-коди діляться ще на лімітовані і не лімітовані, ііндивідуальні – якщо позичальник, скажімо, звернутися в службу підтримки МФО з конкретним запитом.

Промо-коди від Miloan

Промокод от Miloan (Милоан)
Промо код от Miloan

Після реєстрації промокод можна використовувати в особистому кабінеті Miloan. Раніше кнопочка “промокод” була на головній сторінці під кнопкою “отримати кредит”, поки що прибрали. Зазвичай це код з 4-5 цифрах і букв. Не забувайте, що промокод в Мілоан важливо ввести до подачі заявки на кредит. Іноді, може бути потреба видалити промокод, це можливо зробити натиснувши навпроти самого коду в особистому кабінеті “видалити”.

Miloan код

Промо коди від Манівео

промокод Moneyveo
Промо код Манівео

Moneyveo є одним з найкращим, якщо не кращим мікро кредитним сервісом в Україні. У компанії є своя програма лояльності для нових та постійних клієнтів в рамках якої час від часу випускають спеціальні промо коди, але вони більше спрямовані на вже існуючих клієнтів компанії Манівео.

Щоб отримати промокод Манівео, вам потрібно:

 • почекати якогось свята, так як звичайного тоді МФО випускає додаткові промокодом;
 • стежте за акціями та новинами на сайтіМанівео;
 • ви можете проявити активність в соц. мережах сервісу, наприклад Moneyveo Facebook і залишити відгук, а в знак подяки вам можуть запропонувати промо код; щоб навернека, зробіть скріншот відгуку і відправте на пошту: support [@] moneyveo.ua

КредитКаса промо код

КредітКаса промокод
Кредит Каса промо код

КредітКаса промокоди майже не використовує. У МФО є акції на перший кредит під 0,01% комісія в день і в основному це все. Іноді можуть проскакувати пропозиції для постійних позичальників.

Промо код на кредит від МайКредіт

Промо код на кредит від МайКредіт
Промо код на кредит от МайКредіт

Щоб використовувати промо код від MyCredit (МайКредіт), потрібно зайти в особистий кабінет сервісу та прийняти участь у вікторині, запросити друга або залишити відгук в соц. мережах про МФО. Ви отримуєте знижку на комісію, а MyCredit позитивний відгук від вас. У MyCredit задоволеного багато різних промо кодів бувають, наприклад:

 • знижки на кредит онлайн в вихідний день;
 • промокод на кредит вночі;
 • промо код на кредит до N суми.

CreditPlus промо коди

CreditPlus промокоды
КредитПлюс промо коди

Програма лояльності КредитПлюс дуже цікава. Кожен кредит, який позичальник погасив вчасно дає бонус до лояльності від МФО, наприклад:

 • Silver – знижка до 5%, якщо вчасно погасили 1 раз кредит;
 • Gold – знижка до 15%, якщо повернули без затримок 3 рази кредит;
 • VIP – знижка 25%, а то й потрапили в прострочення від 5 разів.

Також, знижку і промо код ви можете отримати, якщо будете брати участь в опитуваннях КредітПлюс. Допоможете знайти помилку на сайті, будете брати участь в акціях МФО і т.д.

КУМО промокоди

Kumo Промокод

КУМО – мікрокредитний сервіс з своїми можливостями для клієнтів. Поки що тільки розвиває свою програму лояльності, тому промокодом поки не бачили, але функціонал є, так що думаємо найближчим часом щось з’явитися.

Які промоки на кредити бувають?

Що собою являє промокод? Класифікація кредитних промокодом

Поняття «промокод». Кому вони вигідні? Правила використання промокодом. Де отримати бонусне пропозицію? Як розрізняють кредитні промокодом? Промокод на кредит.

У прагненні придбати товар або послугу за зниженою ціною сучасні українці значно досягли успіху. Якщо ще десять років тому за знижками доводилося, що називається, далеко ходити, зараз інтернет полегшив процедуру економії. Більшість покупок і послуг українці здійснюють онлайн. На спеціальних web-ресурсах дуже легко провести порівняння і знайти найвигідніші пропозиції.

Які промоки на кредити бувають?
Які промоки на кредити бувають?

Які промоки на кредити бувають?

А додатково заощадити в Інтернеті допомагають промокодом. Це одна з найпопулярніших модифікацій бонусів, що дозволяє купувати необхідне з досить непоганими знижками. І звичайно, фахівці такої затребуваною сфери, як кредитна, не обійшли увагою цю тенденцію. Рідкісні фінансові установи не пропонують промокодом своїм клієнтам, щоб знизити грошове навантаження, що лягає на плечі позичальників.

В чому суть промокоду?

У загальному розумінні, промокод – особлива комбінація з цифр та літер, яка гарантує знижку на послугу або продукцію певної установи (магазину, банку, фітнес-клубу чи іншого закладу). Бонус може виражатися в зменшенні вартості на певний відсоток або конкретну суму.

Вигода промокоду

Якщо подивитися на промокоди з економічної точки зору, можна побачити, що вони мають переваги і для споживачів, і для продавців. Іноді люди ставляться до них підозріло: знижка велика, значить, з товаром щось не так, і брати його небезпечно. На ділі ж для продавця промокод – виправданий багатофункціональний інструмент цифровий економіки.

Промокод корисний тим, що він:

 1. Дає можливість контролювати результативність маркетингових вкладень.Простіше кажучи, промокод дозволяє продавцеві розуміти, з яких майданчиків на його сайт приходить більшість клієнтів. Володіючи такою інформацією, можна максимально раціонально розподіляти бюджет на рекламу, направляючи кошти туди, звідки буде реальна віддача. Наприклад, мікрофінансових компанія розміщує свою рекламу на двадцяти web-ресурсах. На кожному сайті публікується кілька унікальних кодів. Після закінчення акції фахівці аналізують статистику і розуміють, з якого web-порталу прийшло більше позичальників, а звідки – менше. З аутсайдерами після цього можна прощатися.
 2. Привертає нову аудиторію і утримує вже наявну. Знижки люблять все.
 3. Допомагає рекламувати додаткові послуги організації. Якщо позичальник фінансової установи регулярно помічає, що компанія видає промокодом, він підписується на розсилку, щоб не пропустити бонус. Разом з новинами він переглядає і рекламу.
 4. Привертає позитивне увагу безпосередньо до продавця.У пошуках знижок на потрібний товар люди заходять на спеціальні сайти. Там вони бачать, що продукт доступний за заниженою ціною у певного продавця. Вони можуть знайти код і відправитися в магазин, що пропонує знижку.
 5. Існує не для всіх.У цьому полягає перевага коду перед традиційними знижками. На розпродажі придбати продукцію за зменшеною ціною може хто завгодно. А код гарантує економію лише його власникам. За рахунок цього продавець варіює ціну на свій товар.

Таким чином, бачачи промокод, покупець не повинен сумніватися в якості товару або послуги.

Як використовувати промокод?

Класична схема передбачає пошук на web-сторінці, де можна придбати товар або послугу, спеціального поля. Воно повинно містити слово «промокод». після введення унікальної символьної комбінації, багато сайтів автоматично перераховують вартість продукту.

Якщо вам пощастило стати володарем відразу декількох промокодом, то першим ділом використовуйте найвигідніший. Активацію двох і більше знижок одночасно компанії зазвичай не підтримують.

При активації промокодом будьте уважні. Вводите символи на мові оригіналу і розрізняйте великі і маленькі букви.

способи отримання промокоду

Знайти унікальний код можна в декількох місцях, і не тільки в Інтернеті:

 • на офіційному сайті продавця (шукайте розділ «Знижки» або «Акції»);
 • в соцмережах в групах магазину або іншої організації;
 • в інформаційної розсилці, що приходить зареєстрованим користувачам сервісу по електронній пошті;
 • в SMS-повідомленні (якщо ви залишали продавцеві свій номер мобільного);
 • на упаковках від товарів, які випускаються компанією, співпрацює з сервісом, видає код;
 • на спеціальних сайтах.

Існує вузьконаправлена категорія web-ресурсів, на яких збираються і публікуються промокодом, що дають знижки на різноманітні товари. Такі сайти легко виявити в пошуку. Вони називаються «агрегаторами промокодів».

Різновиди кредитних промокодів

За охопленням аудиторії кредитні промокоди класифікують так:

 1. Громадські. Бачити і застосовувати їх може кожна людина. Спрямовані такі коди на залучення нових клієнтів.
 2. Приватні.Розраховані на цільову групу. Найчастіше їх відправляють постійним клієнтам банку або МФО, пропонуючи взяти кредит на дуже вигідних умовах.
 3. З обмеженим доступом. Код адресований одному користувачеві і може бути активований лише раз. Найбільш поширена практика – відправка обмежених бонусних пропозицій в якості подяки за ювілейний за рахунком взятий кредит.

Типи промокодів з позиції розміру знижки:

 1. Відсотковий Дозволяє заощадити на виплатах по кредитній ставці. Наприклад, ви берете позику на місяць за ставкою 1,5% на добу. Промокод дасть вам можливість не платити відсотки за користування грошима два тижні.
 2. Фіксований.Пропонує взяти позику з чітко визначеною знижкою за користування фінансами. Наприклад, незалежно від відсоткової ставки, в результаті ви заплатите на 300 гривень менше, ніж слід було.
 3. На кожний продукт.Дається знижка не на певний кредит, а на всі пропозиції від компанії.

Поширені запитання

⚡ Де можна отримати промокод?

Ви можете знайти промо коди в соціальних мережах на офіційних сторінках МФО; через email розсилки – часто відправляють для повторних клієнтів;

❓ Навіщо вам промо код на кредит онлайн?

Все просто, промо коди дозволяють заощадити на комісіях або отримати якісь додаткові переваги; дуже важливо перечитувати умови, якщо ви використовуєте промо код, щоб нічого не переплутати, а так по суті це корисна акція для користувачів;

🔥 Які МФО надають промо коди на кредит?

Дуже багато сервісів в рамках програми лояльності використовують промокодом, рекоммендуем почати з лідерів ринку: Манівео, Мілоан, КредитПлюс, ССЛоун та інші фінансові компанії.

👍 Де і як можна використовувати промо-код?

Зазвичай позичальник це може зробити до реєстрації в кредитному калькуляторі, на якомусь етапі реєстрації або вже в особистому кабінеті МФО, в якому оформляється кредит онлайн.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар