Кредит безробітним

[lt id=”2″]

Кредит безробітним – не існує людей, яким не потрібні гроші. Багато українців періодично думають, де взяти ту чи іншу суму, щоб вирішити певну фінансову проблему.

За останні десять років кредити міцно увійшли в наше життя. Для більшої частини людей, що живуть в сучасному світі, різного роду послуги за банківським кредитом перестали бути чимось з ряду недосяжного. Практично кожен працюючий людина сьогодні може взяти кредит на придбання машини, квартири, побутової техніки або будь-які інші потреби. Але що робити в тому випадку, якщо людина на даний момент часу є безробітним? Що робити тим, хто по ряду певних причин не має постійного стабільного доходу або числиться в базі даних як боржник, але відчуває гостру потребу в позиці? Спробуємо розібратися з цими питаннями докладніше.

Кредит безробітним

как взять кредит безработному в банке

Втілити в реальність майже будь-яку мету допомагають кредити. Особливо виручають позики в тому випадку, якщо потрібно терміново гроші і кредитної картки з без % періодом немає під рукою, тільки дебетова картка.

У разі звернення до будь-якого банку або небанківську організацію за кредитом клієнтам доводиться стикатися з необхідністю вказати в анкеті джерело і розмір свого доходу. Це дуже просто пояснюється зацікавленістю кредитних організацій в поверненні коштів, виданих позичальнику. Платоспроможність завжди була головним критерієм оцінки надійності клієнта. Саме на підставі даних про доходи приймається рішення про видачу або невидачу позики. Логіка дуже проста: якщо людина не має постійного доходу, то і повернути довгий він не зможе. Саме тому на перший погляд може здатися, що отримати кредит безробітним в Україні неможливо, однак це не так.

Фактори схвалення кредиту

На сьогоднішній день існує досить багато фінансових організацій, що оформляють грошові кошти при пред’явленні всього декількох документів: паспорту та ідентифікаційного коду. Але ось чи дасть компанія позитивну відповідь на вашу заявку?

 • Головний фактор при схваленні кредиту – це платоспроможність людини. Видаючи позики непрацюючим громадянам, фінустанова покладає підвищені ризики за неповернення. Ось чому оформити кредит для безробітних в Києві досить проблематично.
 • Якщо організації співпрацюють з такими клієнтами, то встановлюють більш жорсткі умови, ніж для працевлаштованих позичальників.
 • Правда, статус безробітного далеко не завжди говорить про справжній рівень платоспроможності людини. Багато зараз працюють неофіційно і при цьому отримують досить непоганий стабільний дохід.
 • І фінансові організації, в умовах великої конкуренції, розуміють, що нерозумно відмовляти позичальнику з неофіційними джерелами заробітку. Таким чином, є можливість отримати кредит безробітним без надання довідки з місця робіт. А збільшити шанс на видачу позики дозволяє позитивна кредитна історія.

Вибрати фінустанова, яке лояльно ставиться до безробітних і не вимагає великого пакета документів, вам допоможе наш онлайнсервіс. Ви можете терміново взяти невелику суму в борг. Це так званий експрескредит безробітним», не має на увазі подачу величезної кількості паперів. Кредит онлайн можна оформити всього за 10-15 хвилин. Плюси такого кредитування: зручність, легкість, доступність і швидкість. Мінуси: % ставки.

Основні умови кредитування

Є кілька головних вимог до клієнтів, які планують отримати позику:

 • Позичальник повинен бути громадянином України віком від 21 (іноді – від 18) до 65 років (іноді – до 75 років)
 • Документи – паспорт та ІПН
 • Документи – паспорт та ІПННе менш 3 – 6 місяців безперервного трудового стажу (більше для банків)
 • Договір укладається на короткий термін (в МФО підписується онлайн)
 • Контактні телефони: ваш і одного з близьких родичів
 • Наявність власності (нерухомості або автомобіля не старше трьох років) може допомогти безробітному взяти кредит (якщо швидкі кредити, то застава не потрібен)
 • Додатково можна надати закордонний паспорт зі свіжими візами і відмітками про перетин кордону як підтвердження вашої кредитоспроможності (для банків)

Готівка або карта?

кредит от Быстрозайм под 0%

Ви вже знаєте, як отримати онлайн кредит непрацюючим. Тепер потрібно вирішити, чи хочете ви взяти позику готівкою або краще, щоб гроші перерахували на вашу банківську картку? Цей вибір є індивідуальним для кожного. Якщо вам потрібно якось протриматися на плаву до влаштування на нову роботу і видачі зарплати, краще віддати перевагу готівці. Ними зручніше розпоряджатися, і не виникає проблеми з пошуком банкомату. Якщо ж ви зважилися на покупку певного товару, і вам потрібна конкретна сума для оплати товару на касі, то цілком підходить перерахування грошей на кредитку. Банківською картою зручно розплачуватися в магазинах і різних компаніях за придбання продукції або за послугу. Також, є без % період від 55 днів в залежності від банку. Більше деталей.

Де взяти кредит безробітним в Україні?

Кредит безработным Украина

З юридичної точки зору до безробітних особам належить та категорія людей, яка не має постійного місця роботи. До них же зараховуються працюють, але не працевлаштовані офіційно громадяни. При цьому навіть якщо фактично така людина має постійний дохід, але не може підтвердити цей факт документально, то він автоматично зараховується до категорії безробітних.

Відповідно до державної програми України центр зайнятості зобов’язаний надавати нужденним безробітним безпроцентні кредити, в разі коли вони приймають рішення зайнятися будь-якої підприємницької діяльністю. Однак цих коштів катастрофічно не вистачає. Фінансово-кредитну допомогу отримує далеко не кожен.

кредит для безработных в Украине

Багато банків, враховуючи даний момент, а також жорсткий рівень конкуренції на надання послуг з кредитування, погоджуються на деякі поступки при оформленні позики. Кредит може бути виданий і офіційно не працюючій особі. Якщо розібратися, це все той же кредит готівкою, що видається банком без надання довідок про доходи.

[lt id=”16″]

Експрес-кредит

До найбільш затребуваним і популярним кредитами з пред’явленням мінімальних вимог до пакету документів відноситься експрес-кредит. Для отримання такої позики найчастіше досить лише надати паспорт і будь-який другий документ, що підтверджує особу позичальника. В якості додаткового документа можуть виступати страхове пенсійне свідоцтво, ІПН або водійські права.

Для отримання експрес-кредиту не потрібне документальне підтвердження працевлаштування та рівня доходу клієнта. Рішення сервісу по заявці на кредит безробітним приймається протягом 10-30 хвилин. Основним мінусом експрес-кредиту є високі відсоткові ставки. Кредит готівкою безробітним може бути виданий під 1-2% / день. Таким чином сервіси намагаються компенсувати високі ризики з неповернення позики.

Кредит під заставу нерухомості

Кредити під заставу – ще одне рішення для безробітних, але вони досить небезпечні, тому що можна втратити своє майно, тому краще до такого виду кредитування краще не звертатися !!! У випадку якщо безробітний чоловік має автомобіль або нерухоме майно, то, швидше за все, банк погодиться видати йому / їй кредит без довідки про доходи.

Банк кредит дніпро

Кредит, що видається клієнту під заставу майна, нерухомості або автомобіля, не вимагають від позичальника довідок, що підтверджують наявність стабільного доходу. За рахунок застави банк мінімізує свої кредитні ризики, з цієї причини джерело доходу клієнта не сильно його цікавить. Головним плюсом кредиту, що видається під заставу, є низькі процентні ставки.

Також, без надання довідки про доходи легко можна оформити кредитну карту.

Існують і деякі інші варіанти отримання кредиту безробітним особою. Наприклад, тим, хто бажає відкрити свій власний бізнес. Для початку потрібно зареєструватися як безробітному в службі зайнятості. Після цього необхідно пройти курси на здобуття фаху.

Варто зазначити, що плата за курси не стягується. Тепер справа за головним – складання і захист свого бізнес-плану. Терміни виплат такого кредиту не перевищують двох років. Однак гроші ви отримаєте не відразу, а лише після закінчення юридичного оформлення свого бізнесу.

Що робити, якщо погана кредитна історія?

Якщо у вас погана кредитна історія за підсумками невдалих взаємин з якоюсь з фінансових організацій, то в інших фін. компаніях неодмінно дізнаються про цей факт. Кредитну історію в більшості випадків можна виправити. Однак на це може піти чимало часу.

Навіть з найважчою ситуації завжди є вихід, тому не варто впадати у відчай, якщо ваша кредитна історія далеко не ідеальна. Якщо в одному МФО відмовили, пробуйте наступне, але головне не особливо часто, краще, подавати заявку 1р / год.

MyCredit кредит для безработных

МФО краще ніж банк, тому що

 • не потрібно розповідати зайву інформацію про склад сім’ї, місце роботи родичів і підтверджувати дані документально;
 • мікропозик доступний безробітному прошарку населення;
 • навіть маючи погану історію в БКІ є шанс на схвалення заявки на кредит;
 • розгляд звернення займає до 1 хвилини, а подати заявку на кредит можна з будь-якої точки України.

Що може стати причиною відмови в кредиті?

Приймаючи рішення про видачу кредиту фінансова компанія попередньо ознайомлюється з усією доступною інформацією про клієнта. Найбільш поширеними приводами для відмови в кредитуванні стають:

 • обмеження за віком;
 • наявність судимості;
 • відсутність українського громадянства;
 • погана кредитна історія в БКІ – наявність прострочень, невиплачених кредитів;
 • відсутність стабільних доходів;
 • неофіційне працевлаштування;
 • множина поточних позик в різних фінансових компаніях.

Які банки дають кредит безробітним

Какие банки дают кредит безработным
Які банки дають кредит безробітним

Коли потрібна фінансова допомога. Взяти позики у рідних іноді проблематично, оскільки доведеться пояснювати причини. Краще звернутися в банк і подати документи на видачу кредиту або кредитної картки, де вже буде допустимий кредитний ліміт.

Чи можна отримати кредит в банку без офіційного працевлаштування?

Чи можна отримати кредит в банку без офіційного працевлаштування?Шанси отримати кредит готівкою або на картку для безробітного низькі. Основний критерій при прийнятті рішення про видачу коштів є платоспроможність клієнта. Щоб збільшити ймовірність отримання кредиту можна надати документи, що підтверджують наявність альтернативного доходу.

Це такі грошові надходження:

 • неофіційний дохід;
 • власна справа;
 • внесок;
 • творчість
 • здача нерухомості і транспорту в оренду.

Існує дохід, який належить людині за законом:

 • пенсія (за віком, інвалідності, військова);
 • стипендія;
 • допомога;
 • соціальні виплати.

Банки переважно йдуть назустріч клієнтам і видають кредит. Важлива умова – надання документів, які підтверджують наявність альтернативних доходів.

Які банки дають кредит без довідки про доходи

Какие банки дают кредит без справки о доходах
Які банки дають кредит без довідки про доход

До основним фінансовим закладам, що видає кредит без довідки про доходи, відносять банки і мікрофінансові організації. Вибираючи заклад, потрібно впевнитися в його надійності, ознайомитися з рейтингом і репутацією банку. Передача справ в разі банкрутства колекторським компаніям принесуть клопоти.

До надійним банкам, які видають кредити без довідки про доходи, відносять:

 1. «ПриватБанк». Тут можна отримати кредитну карту без довідок про доходи. Кредитний ліміт не перевищить 3000-5000 гривень. При сумлінному виконанні зобов’язань, хорошої кредитної історії через деякий час можна подати прохання про збільшення ліміту.
 2. «Альфа банк». Дуже лояльне фінансова установа, яка видає кредит готівкою або на картку безробітним. Важливою умовою позитивного рішення є чиста кредитна історія. Співробітники можуть зажадати надання документів, що підтверджують платоспроможність клієнта. Переважно це документи на житло або транспортний засіб. При неофіційному працевлаштуванні краще надати контактні дані свого підприємства. Це неодмінно підвищить шанси на отримання кредиту.
 3. «Монобанк». Банк видає кредитні карти з невеликим лімітом клієнтам з гарною кредитною історією без надання довідок про доходи.

Для підвищення шансів отримання кредитних коштів, краще подати заявки і документи відразу в кілька банків. На розгляд заяви на видачу коштів може знадобитися кілька днів. Це потрібно враховувати при виникненні труднощів, які вимагають невідкладного вирішення.

Рекомендації фахівців, які допоможуть отримати кредит

При зверненні в банк з проханням про видачу кредиту, краще дотримуватися декількох важливих умов:

 1. Бути гранично чесним і відвертим. Важливо вказувати достовірні дані. При дачі завідомо неправдивої інформації можна легко потрапити в чорний список позичальників. У цьому випадку про кредити доведеться забути надовго.
 2. Чи не просити більшу суму. Починати рекомендовано з невеликих сум (до 10000 гривень) і своєчасно погашати кредит. Тільки після цього можна спробувати подати заявку на потрібну суму.
 3. Перевірити кредитну історію за допомогою спеціальних сервісів (бюро кредитних історій). Будь-які «гріхи» в минулому можуть стати причиною відмови. Інформація про простроченнях або непогашений кредит може потрапити туди помилково. У такому випадку потрібно зв’язатися з співробітниками бюро і вирішити цю проблему.

Дотримуючись цих нескладних порад, можна отримати кредит або карту з кредитним лімітом без постійного робочого місця. Оформити іпотеку на житло Дотримуючись цих нескладних порад, можна отримати кредит або карту з кредитним лімітом без постійного робочого місця.або взяти участь в програмі автокредитування безробітному неможливо. Головна умова – наявність робочого місця і високою, стабільною заробітною плати. При цьому документальне підтвердження працевлаштування є обов’язковим.

Кредити онлайн клієнтам без офіційного працевлаштування

Кредиты онлайн клиентам без официального трудоустройства
Кредити онлайн клієнтам без офіційного працевлаштування від Moneyveo

При отриманні відмови в банку, можна пошукати інший вихід. наприклад, звернутися в мікрофінансову організацію. До недоліків цього способу отримання засобів відносять:

 • висока відсоткова ставка;
 • маленька сума позики (До 15 тисяч гривень).

Для залучення нових клієнтів в таких організаціях пропонують різні акційні пропозиції: пільговий період, видача першого кредиту з відсотком 0,01% в рік.

Що скажете?

Залишайте відгуки нижче, діліться своїм досвідом, щоб всі могли знати кращі рішення на ринку України з кредитування.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар