moneyveo україна

Кредит на лікування

Кредит на лікування. Умови надання кредиту. види кредитування. Оформити кредит на лікування просто. Необхідні документи для отримання позики.

Завжди виникають труднощі в наявності грошових коштів, при необхідності пролікуватися або врятувати людське життя. Таке трапляється непередбачувано. На сьогоднішньому етапі існування з’явилася можливість брати кредити не лікування. З їх допомогою можна проходити курс оздоровлення, оплачувати огляд, діагностування, проводити оперування, придбати дорогі лікарські препарати.

Більшого поширення набирають позики на стоматологічні процедури, лікування зубів. Так що, зубопротезування та пломбування зубів тепер можна «не відкладати в довгу шухляду».

Кредити на лікування

Кредит на лікування в Україні

Що потрібно для кредиту на лікування? Беручи до уваги нестабільну фінансову ситуацію в країні і вартість стоматологічних послуг, взяти кредит на лікування зараз можна не скрізь.

Також, послуги з оформлення позики надають не тільки банківські організації, але і дрібні кредитні фірми (МФО Україна),але з % ставками від 0,01% до 2,00% в день.

Які банки дають кредит на лікування

В Україні кредити на лікування – це якийсь споживчий кредит / кредит готівкою, який можна оформити в банку через кредитну карту або готівкою. Якщо це велика сума, то банк може зажадати довідку про доходи або заставу.

[lt id=”119″]

Якщо у вас погана кредитна історія, то банк зможе надати кредит на лікування тільки під заставу майна.

Кредит на лікування Приватбанк

В Приватбанк можна оформити кредит на лікування через карти Універсальна – кредитний ліміт до 50000 грн або Голд – кредитний ліміт до 75000 грн. Щоб отримати максимальний кредитний ліміт, банк може запросити довідку про доходи. Якщо вам потрібна більша сума, потрібно ити в відділення Приватбанк і уточнювати які є ще варіанти. Це можна зробити і онлайн, через Приват24 додаток від Приватбанк. Там в консультанта можна запитати в чаті про те, що потрібно для оформлення такого кредиту.

Кредит на лікування зубів

Надання кредиту на лікування зубів застосовується у всіх розвинених країнах. Професійні стоматологи використовують високоефективні препарати, матеріали і обладнання. Лікарі дають гарантії від зараження пацієнтів та працюють відповідно до норм надійності лікування.

Головним критерієм при здійсненні стоматологічної допомоги є стан здорових зубів у хворого. Дотримуючись таких правил, багато клінік стверджують, що пацієнт не зобов’язаний терпіти біль в результаті відсутності потрібної суми для лікування. Проблеми з ротовою порожниною можуть позначатися на загальному здоров’я людини. Взявши кошти в позики, можна позбутися від складності захворювання, запобігти наслідкам на початку розвитку недуги простіше, ніж на затягнутою стадії. І запорукою успіху витрачених коштів буде гарна посмішка.

Позитивні моменти кредитування

Більшість банківських установ і стоматологічних кабінетів на сьогоднішній день презентують себе як компаньйони, надаючи лояльні кошти фінансування і розстрочки.

Плюси:

 • не встановлюється плата за користування позикою протягом N місяців;
 • право оплачувати надані послуги рівними частками;
 • консультування на громадських засадах і розрахунок витрат на необхідні процедури;
 • проведення укладення угоди навіть в кабінеті у лікаря;
 • мінімальний пакет документів: паспорт, код, пенсійне посвідчення;
 • миттєве надання фінансової фірмою або банком грошових коштів;

Укласти договір на надання фінансової допомоги з фірмою, банком відбувається в результаті остаточного огляду у стоматолога, який зафіксує наявність проблем і вартість.

Кредитну підтримку можуть надати не завжди. Відмова буде лише в тому випадку, коли важко встановити тривалість лікування. А також якщо за користування кредитом встановлюється непідйомний відсоток. Залежно від різновиду необхідних послуг, на які не передбачена видача грошової допомоги, також можна отримати незгоду на фінансування.

Що потрібно для кредиту на лікування

Насамперед потрібно проконсультуватися у лікаря, який дасть висновок для вирішення вашої проблеми. З результатом обстеження треба звернутися в кредитну фірму або банк. Вам розкажуть про принципи і правила кредиту на лікування зубів. У більшості випадків подається опитувальний лист позичальника, копії паспорта та документ про прибуток.

Протягом певного періоду обробляється заявка. Потім перераховуються необхідні грошові кошти, в обрану вами клініку, і починається здійснення необхідних процедур.

Щоб вибрати найбільш підходящий контракт, необхідно проаналізувати запропоновані умови не однієї фінансової фірми. Іноді приватні або державні клініки рекомендують довірені особи в такій ситуації. Але при цьому можливо буде завищена ставка оплати кредиту.

Часто співробітник фінансової установи, який радить взяти кредит на лікування, може перебувати в самій клініці. У приватних стоматологічних кабінетах можна зустріти представників тієї чи іншої фірми, яка займається фінансуванням лікування. Це допомагає зменшити процедуру пошуку і оформлення документів, він на місці розповість, як оформити кредит на лікування.

Принципи послуг фінансування

 • період оплати кредитних зобов’язань не перевищує 5 років
 • надається передчасний повернення кредитних коштів;
 • вік становить від 25 до 74 років (на момент закінчення термінів оплати);
 • а ви є резидентом України;
 • сума позики до двадцяти тисяч гривень – не обов’язкова довідка про прибуток за останні півроку;
 • устанавливают фиксированную сумму для данной услуги не более 50 тысяч гривен.

Компанії надають грошові кошти з незначним відсотком, якщо є рухоме і нерухоме майно, високий прибуток клієнта, які можуть покрити суму позики. Наявність сплаченого страхового контракту теж може знизити ставки і пом’якшити вимоги користування кредитними грошима.

Залежно від розміру позики виставляється відсоток за користування коштами, чим більше сума, тим вище ставка.

При підборі позикодавця, який дає кредит на лікування, необхідно знайомитися з періодами діяльності компанії, перечитувати договір від початку до кінця. При необхідності скористатися послугами юриста, який допоможе вам розібратися у всіх нюансах договору, що укладається.

Залежно від суми позики можна відкрити кредитну карту і оплатити послуги.Відсотки можливо і не маленькі, але багато людей звикли до їх використання.

В дійсностікредит на лікування є одним з різновидів споживчого кредиту. І оформлення відбувається при наявності встановленого професійними лікарями ув’язнення.

З вищесказаного можна сказати, що за допомогою грошових коштів можна поліпшити стан свого здоров’я. При нестачі необхідної суми можна вдатися до позики. Це буде правильне рішення, адже в нашому житті здоров’я найголовніше.

Кредит на лікування через МФО

[lt id=”153″]

Є ще мікрокредітной сервіси, які дуже популярні в Україні. Їх можна використовувати, але потрібно це робити акуратно, тому що:

 • Там % комісії до 2,00% в день в залежності від МФО, але є в багатьох сервісів акції на 1й кредит (від 5000 – 20000 грн) з комісією в 0,01% в день на термін до 30 днів;
 • Якщо ви впевнені, що встигнете віддати борг і не потрапити в прострочення, де штрафи і пеня зазвичай до 3% в день, а часто і більше, тільки тоді – це може бути варіантом;
 • Якщо у вас погана кредитна історія і банки для вас закриті, то МФО можуть вам допомогти, головне користуватися надійними і популярними сервісами: Moneyveo, CCLoan, CreditKasa, Miloan, Credit7 та інші;
 • Користуйтесямікрокредитами тільки в крайньому випадку, а так краще використовувати кредитні карти з потрібним кредитним лімітом.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )