moneyveo україна

Споживчий кредит в Україні

Споживчий кредит в Україні можна оформити без особливих зусиль. Способи оформлення позики на різні цілі. Їх особливості, переваги та недоліки

Споживчий кредит в Україні

[lt id=”38″]

Споживчий кредит в Україні

Споживчий кредит в Україні на сьогоднішній день є однією з найбільш поширених форм кредитування. І це не дивно, оскільки його оформлення займає небагато часу і часто для цього необхідний мінімум документів, крім того представників різних банків можна зустріти практично в будь-якій великій торговельній мережі.

Способи оформлення

В Україні споживчий кредит можна отримати різними шляхами. Найбільш поширений серед них – оформлення кредиту в магазині. Відбувається це в такий спосіб:

  • ви приходите в магазин, визначаєтесь з товаром (побутова техніка, смартфон та інше)
  • звертаєтеся до представника банку, який знаходиться там же в магазині
  • для оформлення буде необхідний паспорт або водійське посвідчення та ідентифікаційний код
  • весь процес оформлення займе в середньому півгодини.

Але даний варіант підходить лише тим, хто купує товари в кредит, а взяти гроші на ремонт, відпочинок або будь-які інші цілі можна тільки при зверненні до відділення банку або оформивши заявку онлайн.

Другим варіантом отримання споживчого кредиту є оформлення його безпосередньо через банк. Варто зазначити, що цей процес може зайняти від двох до семи днів. Цей період залежить від того в який термін банк розгляне заявку і перевірить надану клієнтом інформацію.

Що стосується документів, то тут так само є відмінності, їх необхідно набагато більше. Винятком в даному варіанті можуть бути експрес-кредити. Крім надання оригіналу і копій паспорта та ідентифікаційного коду, вам потрібно надати:

  • довідку про доходи;
  • копію трудової;
  • документи чоловіка / дружини;
  • свідоцтво про шлюб / розлучення (якщо такі мали місце);
  • згоду чоловіка / дружини на оформлення кредиту;
  • рахунок-фактуру або специфікацію на товар, що купується (видає магазин), якщо кредит необхідний на придбання товару.

Якщо ж ви є приватним підприємцем, То на додаток до цих документів потрібні документи про держреєстрацію, декларація про доходи, свідоцтво про сплату податків і т.д.

Після збору пакету документів, вам необхідно прийти в банк, заповнити анкету і залишити заявку на надання кредиту. Як правило, в анкеті вказуються стандартні дані: вік, місце проживання і роботи, рівень доходів, наявність будь-якого майна у власності та інше на вимогу банку.

Третій варіант – це Інтернет. Практично на всіх офіційних сайтах банків можна заповнити анкету і залишити заявку в режимі онлайн. Так само там розміщений перелік, необхідних для отримання кредиту, документів.

Ви можете оформити попередню заявку і відправити її в банк через електронну пошту. Це дозволить вам дізнатися рішення банку з приводу видачі вам кредиту, але для отримання грошей цього, звичайно, мало. У разі позитивної відповіді вам все ж доведеться піти в банк і представити всі необхідні документи.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар