BitCapital

BONUS

до 500 USDT

FREE SPINS BONUS

до 3% в день (промокод SD дає 75% скидку на комісію)

4 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

BitCapital - крипто кредити онлайн на ваш криптогаманець до 500 USDT. Мікро крипто кредит можна взяти терміном до 30 днів але зважайте на % ставку по комісії. Також, використовуйте такі кредити тільки коли дійсно є чітка ціль та розумієте, що ви його зможете вчасно покрити.

INFO
 • Cума кредиту від 100 до 500 USDT
 • Період від 5 - 30 днів
 • % ставка до 3% в день
 • Спосіб отримання на криптогаманець
 • Вік від 18 - 60 років
 • Громадянство Україна
POSITIVES
 • Ви можете отримати швидкий кредит в криптовалюті й далі вивести на свій фіатний гаманець в грн
 • В компанії є промокоди, які надають знижку до 70% на комісію по крипто кредиту
 • Є програма лояльності, можна за кожного активного друга отримувати 10 USD
 • 98% імовірність схвалення й навіть для тих у кого погана кредитна історія
 • Рішення по кредиту можна отримати за 5 - 10 хвилин
 • Децентралізація та анонімність - USDT не залежить від банків
NEGATIVES
 • Компанія не працює під НБУ, тому що криптовалюти ще не затверджені, тому ніяк не регулюється
 • Висока % ставка, тому якщо і користуватися, то краще тільки з промокодом
 • Не варто використовувати, якщо немає такої потреби та ви не знаєте як потім будете повертати кошти і, якщо не впевнені, що зможете повернути крипто кредит вчасно

BitCapital (БітКепітал) кредит в криптовалюті можна отримати досить легко та швидко до 500 USDT на ваш крипто гаманець. Кредитна компанія BitCapital першою розпочала видавати мікрокредити на карту в криптовалюті. Видача відбувається в стейблкойні USDT на ваш крипто гаманець. 1 USDT = 1 USD, а обмін можна провести через різні обмінники або P2P сервіси крипто бірж, що мега зручно.

bitcapital позика онлайн

BitCapital оформити першу позику в крипті

Для оформлення кредиту та отримання коштів від BitCapital вам потрібно:

 1. Проходимо реєстрацію – тут все досить швидко, вказуєте вашу контактну інформацію та підтверджуєте;
 2. Обираємо суму та термін кредиту – в BitCapital є власний кредитний калькулятор, який вам допоможе зорієнтуватися щодо ваших кредитних можливостей та умов;
 3. Подаємо заявку онлайн – ознайомлюєтесь з правилами, дозаповнюєте дані й рухаємося далі;
 4. Додаємо ваш крипто гаманець – тут вам потрібно додати ваш крипто гаманець з адресою монети USDT в блокчейні мережі TRC20, якщо добавити адресу не тієї монети чи не ту мережу, то грошей ви не отримаєте, але заплатити вам кошти по кредиту прийдеться, тому що це буде ваша помилка, якщо ви вказалу не ту адресу чи мережу;
 5. Підписаємо онлайн оферту (договір) – ще раз уважно перечитуємо всі умови, якщо вас все влаштовує, тоді підписуєте з допомогою цифрового підпису;
 6. Отримуємо підтвердження та або відмову, якщо на те будуть причини – якщо отримали позитивну відповідь, значить все, кошти скоро надійдуть на ваш крипто гаманець, якщо буде відмова, потрібно уточнювати причини;
 7. Отримуємо кошти на ваш крипто гаманець – тут чудово підійдуть крипто гаманці, наприклад, на біржах Binance, Bybit, Whitebit, тому що звідти можна вивести кошти в гривні через P2P сервіс при потребі вам на карту або ще краще в телефонному крипто гаманці Trustee Plus, де ви можете купити крипто карту і з телефону легко розраховуватися в гривнях.
 8. Повертаємо кошти вчасно до закінчення кредитного періоду – це основа будь-яка кредиту, кошти потрібно повертати вчасно, щоб уникати додаткових і непотрібних складнощів.

Як створити крипто гаманець?

Крипто гаманець ви можете обрати будь-який, але ж вами потрібно, щоб ви використовували максимально зручно ваші USDT. Якщо вам потрібні USDT, щоб далі їх використовувати в крипті, то тут добре підійде як гаманець біржі з вищевказаних чи іншої. Також, ви можете встановити найпопулярніші типу MetaMask, TrustWallet і т.д.

trusteeplus криптобанк

Але, якщо вам потрібний гаманець з прив´язкою до гривні, то саме Trustee Plus буде найкращим рішенням для вас, оскільки команда з України і їх продукт працює як в Україні, так і у всьому Світі.

 1. Ви скачуєте мобільний додаток Trustee Plus;
 2. Далі купуєте крипто карту, вартість її 10 EUR – вона віртуальна і фізична;
 3. Далі карту добавляєте у ваш телефонний гаманець;
 4. Розраховуєтесь в магазинах як звичайною картою.

Як обміняти USDT на гривню?

Є різні способи обміну USDT, щоб ви ваші кредитні кошти могли використовувати далі в гривні:

 1. Обмінники офлайн: фізичні обмінники, де ви можете обміняти свої USDT на інші валюти або криптовалюти без використання Інтернету;
 2. Криптовалютні біржі: онлайн-платформи, на яких ви можете торгувати та обмінювати свої USDT на інші криптовалюти або фіатні гроші.
 3. P2P платформи: онлайн-сервіси, де ви можете знайти інших користувачів для обміну USDT на гроші або інші криптовалюти. Також, ви можете скористатися P2P платформами на біржі й швиденько обміняти ваші кошти на гривню. Наприклад, найпопулярніша біржа – це Binance, де ви зможете після реєстрації реалізувати швидкий обмін вашої криптовалюти.

За допомогою цих методів, ви можете зручно та швидко обміняти свої USDT на інші активи в залежності від вашої потреби.

Як оплатити кредит та повернути кошти?

Щоб оплатити кредит, вам потрібно спочатку перевірити всі дані в BitCapital.Gold кабінеті та обрати зручний спосіб для погашення позики.

bitcapital кабінет

BitCapital Контакти

Щоб зв´язатися з службою підтримки BitCapital вам потрібно зареєструватися та зв´язатися через особистий кабінет або використати контакти нижче:

КомпаніяTechcapitalplus Ltd
Сайт і особистий кабінетhttps://bitcapital.gold
Emailbitcapital17@gmail.com
Телефон0800300513
Прийом заявокз 8:00 – 22:00

BitCapital відгуки

Якщо ви вже користувалися сервісом BitCapital, залиште будь ласка ваш відгук нижче в коментарях. Це буде цікаво та корисно іншим людям. Відгук може бути як позитивним, так і негативним, головнем, щоб інформація була правдива і без матюків.

Поширенні запитання про BitCapital

Чи легально працює BitCapital?

Так як регулювання криптовалют в Україні ще повністю не задіяні, тому й ліцензування на такі послуги непотрібні. Тобто, вони не заборонені, але й не дозволені, така собі сіра зона. Якщо класичні МФО компанії регулюються НБУ, то МФО компанії, які надають крипто кредити поки ніким не регулюються, але по ідеї мають регулюватися тим ж НБУ.
На сайті BitCapital.Gold є реєстраційні документи і загалом це все що є.

Що таке USDT?

USDT є криптовалютною монетою, яка має майже один до одного відношення з американським доларом, завдяки чому вона відома своєю стабільністю та надійністю для збереження та використання.

USDT, або “Tether”, відома своєю унікальною властивістю бути “стейблкоїном”, тобто криптовалютою, яка зв’язана з фіатною валютою, у цьому випадку – доларом США. Ця прив’язка практично в один до одного відношенні робить USDT стабільною вартісною одиницею, що є особливо корисним у волатильному світі криптовалют.

Кожна одиниця USDT підтримується еквівалентною сумою доларів США, що зберігаються на банківських рахунках або інших фінансових інструментах. Це забезпечує довіру та віру в те, що вартість USDT буде відповідати вартості одного долара США.

Більшість людей обирають USDT як засіб збереження своїх коштів через його стабільність. Крім того, USDT також широко використовується для проведення торгівельних операцій на різних криптовалютних біржах, оскільки він надає можливість уникнути великої частини волатильності, яку спостерігають інші криптовалюти.

Отже, завдяки своїй прив’язці до долара США майже в один до одного відношенні, USDT виступає як стабільний та надійний інструмент для збереження та використання, задовольняючи потреби тих, хто цінує низький ризик та високу ліквідність.

А як щодо акції, якісь проходять в BitCapital?

Так, час від часу розігруються різні призи. Наприклад, можна виграти iPhone або щось інше. Зараз діє програма лояльності: приведи друга та отримай $10;

Рейтинг
( 3 оцінки, середнє 5 з 5 )
Додати коментар