Крипто кредити

1
80%
TOTAL SCORE

до 500 USDT

BitCapital - крипто кредити онлайн на ваш криптогаманець до 500 USDT. Мікро крипто кредит можна взяти терміном до 30 днів але зважайте на % ставку по комісії. Також, використовуйте такі кредити тільки коли дійсно є чітка ціль та розумієте, що ви його зможете вчасно покрити.

2
90%
TOTAL SCORE

-

Крипто кредити від Binance - це потужний фінансовий інструмент, який дозволяє вам як заробляти, так і отримувати кошти в криптовалюті на ваші потреби. Кредит можна взяти суто під заставу власної криптовалюти.

3
89%
TOTAL SCORE

-

Trustee Plus в Україні - це повноцінний криптобанк, який надає вам можливість користуватися фіатними та криптом коштами максимально зручно, швидко і з мінімальними комісіями. Ви можете купувати криптовалюти, миттєво їх обмінювати на гривню чи інші фіатні валюти, вивести кошти на карту чи "захолдити" безпечно їх до потрібних вам часів, купувати товари за крипту і не тільки.

Основні аспекти криптокредитів: механізм їх функціонування та переваги криптопозик. Чому крипто кредити можуть бути цікаві вам. Що це таке та що потрібно знати про крипто кредити загалом та й в Україні. Як це все працює. Які плюси та мінуси даних фінансових інструментів. Які ризики вони несуть. Як оформити крипто кредит та й як проходить сам процес оформлення такого крипто кредиту.

Криптовалюти стали важливим інструментом у сфері децентралізованих фінансів (DeFi), тому що їх можна використовувати для здійснення фінансових послуг без участі банків. DeFi представляє собою грошові системи, що базуються на використанні блокчейнів. Одним з основних аспектів децентралізованих фінансів є їх важливість у сфері управління кредитами.

 • У традиційній кредитній сфері величезну роль відіграє доступ до банківських послуг;
 • Відсутність такого доступу може призвести до неможливості отримати кредит;
 • DeFi змінює це положення, оскільки децентралізовані платформи можуть вирішити проблеми зв’язку між кредиторами та позичальниками;
 • Крім того, вони забезпечують точну оцінку кредитоспроможності та достатньо швидкий обмін цифрових активів;
 • Існує велика кількість децентралізованих фінансових програм, зокрема на базі Ethereum, які надають різноманітні кредитні можливості.

Також, появляються різноманітні кредитні сервіси, як альтернативи класичним лендерам, але кредити видаються не фіатними грошми, а криптою.

Вступ про крипто кредити

Крипто кредити можуть схвалюватися досить швидко, протягом 24 години і без документації. Є P2P платформи, через них схвалення позики може займати трішки більше часу, оскільки вимагає співпраці між кредитором та позичальником. Криптопозики – це спрощений, оперативний і більш доступний спосіб отримання кредиту. Він трішки ще не звичний, тому що не всі ще люди вміють користуватися криптовалютами та не всюди вони ще прийняті, але з урахуванням зростаючої популярності криптовалют та їх впровадження на глобальному рівні, крипто кредити можуть виявитись революційними, пропонуючи власний альтернативний підхід до кредитування.

 • Багато криптоактивних власників розглядають можливість заморожування валюти на тривалий термін, очікуючи її зростання вартості;
 • Є ще один спосіб отримати прибуток з криптовалют – через криптокредитування. Інвестори можуть здобувати пасивний дохід у вигляді відсотків з таких позик. Цей законний метод дозволяє збільшити вартість криптовалютних активів без їх продажу;
 • Ринок криптокредитування налічує низку платформ з різними процентними ставками.

Принцип дії криптопозик

Важливо розуміти, що платформа криптокредитування виступає посередником між позичальниками та кредиторами:

 • кредиторами є криптовалютні ентузіасти, які прагнуть знайти нові способи збільшити вартість своїх цифрових активів;
 • Платформа криптокредитування координує всі фінансові операції, пов’язані з кредитуванням та позиками;
 • Позичальники можуть бути як фізичними особами, так і організаціями, які шукають фінансування для своїх потреб.

Процес криптопозик виглядає наступним чином:

 1. Позичальники обирають платформу для криптокредитування та подають запит на отримання позики;
 2. Позичальник вносить крипто-заставу як частину забезпечення на платформі криптокредитування. Заставна позика дає позичальнику більше часу для використання своїх коштів, при цьому забезпечуючи надання застави. Є ще інші крипто платформи, яким непотрібна застава, наприклад BitCapital, в них класичний підхід до видачі кредитів, але самі кредити видають в криптовалюті, а саме в USDT;
 3. Кредитори можуть автоматично фінансувати позику завдяки невидимому для інвесторів процесу.

Важливо зазначити, що деякі платформи криптокредитування використовують модель однорангової (P2P) мережі, а це може призвести до тривалішого схвалення позики через потребу взаємодії між позичальниками та кредиторами. Загалом, крипто кредити пропонують простий та доступний спосіб отримання кредиту або здійснення інвестицій, використовуючи криптовалютні активи в заставу.

Переваги крипто кредитів

 1. Швидкий доступ: крипто кредити доступні для всіх, хто готовий надати заставу або повернути кошти у якості миттєвого кредиту. Ця спрощена процедура робить їх привабливим вибором порівняно з традиційними фінансовими установами, де перевірка кредитоспроможності є необхідністю;
 2. Автоматизований процес: використання смарт контрактів дозволяє автоматизувати весь процес кредитування та запозичення. Це робить процес більш ефективним та масштабованим;
 3. Пасивний дохід: криптокредити надають можливість здобувати пасивний дохід з мінімальними зусиллями. Власники криптовалют можуть зберігати свої активи у сховищі та отримувати щорічний відсотковий прибуток, не займаючись активним управлінням кредитом.

Незалежно від вашого вибору між:

 • DeFi (децентралізовані фінанси)
 • CeFi (централізовані фінанси)

для керування вашими кредитами, важливо детально вивчити умови та переконатися, що ви працюєте з надійною платформою. Блокчейн-технологія значно спростила доступ та надання кредитів, зробивши криптопозики потужним інструментом для отримання прибутку, але умови варто читати кожного разу!

Binance крипто кредити

Наприклад, крипто кредит в централізованій біржі Бінанс (Binance):

 • Гнучкі умови крипто кредиту: Binance пропонує можливість вибору термінів позику на 7, 14, 30, 90 та 180 днів. Відсотки нараховуються відповідно до пройдених годин позики;
 • Доступне дострокове погашення: ви можете закрити крипто кредит у будь-який момент до завершення терміну позику без нарахування штрафних санкцій, а при поверненні позиченої суми Binance стягує лише відсотки відповідно до проведених годин позику;
 • Використовуйте кошти де заманеться: ваша позичена криптовалюта може бути використана без обмежень у всій екосистемі Binance – від торгівлі до здійснення платежів. Також ви зможете зняти кошти, якщо захочете використовувати їх поза межами платформи Binance.
 • Ставки на кредити: деякі з варіантів застави на Binance можуть бути використані для заробітку винагороди за вашу криптовалюту та зниження відсотків на кредит.

З коштів, отриманих у крипто кредиті, можна придбати найрізноманітніші речі, і цей список постійно розширюється. Від товарів побуту до коштовностей, від послуг до нерухомості.

Правильно використовуючи платформи криптокредитування, можна долучити цінність для як позичальника, так і кредитора. Такий підхід відкриває новий шлях для холдерів криптовалют отримувати пасивний дохід, а інвесторам дозволяє розкрити потенціал своїх коштів, використовуючи їх у якості застави.

Фінансові ризики в криптокредитуванні

 • Крипто кредити несусть за собою фінансові ризики і це важливро розуміти, подібно до будь-якого іншого проєкту в сфері блокчейну чи інвестування. Ви вирішили використовувати незабезпечену або відносно невпевнену монету як заставу, а це може призвести до можливої ліквідації цих активів;
 • Наявність смарт контрактів не гарантує абсолютної безпеки. Їх можна піддати вторгненню, атакувати або використати для шахрайських цілей, що призводить до серйозних фінансових втрат;
 • Важливо розуміти, що використання позик може підвищити ризик в вашому криптопортфелі. Незважаючи на важливість диверсифікації, використання кредитних коштів може внести ще більше варіативності;

Робите важливе фінансове рішення щодо взяття крипто кредиту або його надання, важливо ретельно оцінити всі можливі ризики. Варто мати на увазі, що ваші цифрові активи можуть бути обмеженими протягом певного періоду часу, що може призвести до втрати можливості реагувати на швидкі зміни на ринку крипто валют, а це може завдати додаткових втрат на курсі й навпаки.

Слідкуйте за надійністю платформ для криптокредитування. Враховуйте ринкові тенденції. Мінімізуйте фінансові ризики.

Крипто кредити від Binance

На платформі Binance користувачі можуть брати участь в крипто кредитуванні, позичаючи та отримуючи вигоди від відсотків, використовуючи зручний механізм застави:

 • широкий спектр токенів та монет: BTC, ETH, BNB та інші;
 • це заставні кредити.

Оформити позику можна з особистого кабінету Бінанс і процес досить простий та зручний:

 1. Заходимо до свого акаунту та переходимо на сторінку “Крипто кредити”. Якщо немає реєстрації, реєструємося і переходимо на далі на дану сторінку;
 2. Обираємо суму криптовалюти та саму криптовалюту;
 3. Далі обираємо актив, який ви готові надати під заставу, якщо немає застави, то кредит не зможете оформити;
 4. Обираєте термін крипто кредиту і нажимає “позичити”.

Щодо умов позики, то вам ще до оформлення буде відображатися інформація в зручному виді.

 1. Визначте суму криптовалюти, яку бажаєте позичити, та оберіть саму криптовалюту.
 2. Виберіть актив, який ви готові надати в заставу за позику.
 3. Виберіть бажаний строк позики.
 4. Натисніть на кнопку “Позичити зараз”.
binance кредити

Щоб краще розуміти як все працює, вам потрібно розуміти поняття Loan-to-value (LTV) – це відношенням суми позики до вартості вашої застави. В банківському секторі це використовується для оцінки кредитного ризику:

 • Високий LTV – це сигнал про великий ризик для кредитора, і такі позики мають вищу відсоткову ставку;
 • Низький LTV – менший ризик і супроводжується зазвичай меншими відсотковими ставками.

Бінанс використовує концепцію LTV для оцінки кредитного ризику кожного користувача. Різні активни – різні початкові значення LTV. Якщо LTV перевищить вказану межу, то потрібно буде відшкодувати позику, щоб система не ліквідувала частину застави.

Кредити в криптовалюті – це зручний та простий спосіб отримати додаткові кошти. Вам не потрібен високий кредитний рейтинг, у вас може бути погана кредитна історія, а відсоткові комісії виявляються зазвичай нижчими, ніж при звичайних кредитах чи мікрокредитах. З Binance ви маєте можливість позичити до 65% вартості вашої застави, але такі кредити підходять тим, у кого є криптовалюта, яку ви не хочете міняти, наприклад, BTC, але вам потрібні зараз кошти.

Крипто кредити від BitCapital в Україні

BitCapital надає крипто кредити без застави на карту терміном на 30 днів і максимальна сума до 500 USDT. Сервіс працює як класичне МФО, але позики в крипті в стейблкоїнам. Чудова можливість

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар