Moneyveo (Манивео)

ПриватБанк карта Універсальна, як оформити онлайн

Карта Універсальна від ПриватБанку: переваги й можливості. Як отримати кредитку

ПриватБанк карта Універсальна: особливості та функції. Як оформити кредитку через онлайн: замовлення й отримання. Технологія процесу реєстрації. Використання. Функціональні можливості

ПриватБанк карта Універсальна, як оформити онлайнПриватБанк карта Універсальна, як оформити онлайн

MoneyVeo

 • Возраст:
 • Кредитный лимит:
 • Оформление и доставка:
 • % не начисляются:
Features »
Карта Универсальная

Оформить онлайн

 • Возраст: от 18 лет
 • Кредитный лимит: до 75000 грн
 • Оформление и доставка: Бесплатно
 • % не начисляются: до 55 дней
HOT

Актуальний спосіб отримувати кредит систематично без постійних відвідувань банку – реєстрація власної кредитної карти. Послуга гарантує доступ до певної суми банківських коштів у будь-який час в режимі онлайн-сервісу чи банкомату. ПриватБанк карта Універсальна – це можливість знімати готівку, розраховуватись за покупки в магазинах (безготівковим методом), оплачувати комунальні послуги, здійснювати перекази на рахунки інших абонентів та реалізовувати багато інших функцій.

Особливості кредитних карт

У наші дні кредитки – невід’ємна частина фінансового життя кожного українця та людей по всьому світу. За допомогою карток користувачі беруть короткотривалі кредити для оплати товарів чи послуг, замовляють квитки в авіакомпанії та залізниці, звершують перекази коштів на придбання речей з Інтернет-магазинів, проводять різноманітні фінансові операції побутового характеру та бізнес сфери.

Численні банківські установи пропонують різні умови оформлення та використання. До стандартних ознак кредитної картки та правил керування нею враховуємо:

 • пластикова банкнота спеціального формату з фірмовим банківським оформленням;
 • ліміт (переважно започатковують мінімальний з поступовим зростанням);
 • відсоткова ставка за користування;
 • дострокове погашення;
 • невеликий термін для виплати кредиту (місяць чи більше);
 • доступ до коштів через Інтернет.

Характеристика картки від банку «Приват»

Платіжна пластикова кредитка від ПриватБанку дозволяє використовувати власні гроші, а також взяти швидкий кредит без затяжної процедури оформлення. ПриватБанк карта Універсальна не обмежується виключно кредитуванням, це також спосіб отримувати перекази від знайомих, родичів, партнерів, у разі якщо ви відділенні відстанню.

Додатково дозволяє:

 • розраховуватись у торгових точках (за наявності там даної функції);
 • виконувати операції в терміналах самообслуговування чи через Інтернет;
 • знімати потрібну суму готівкою в будь-якому українському місті.

ПриватБанк карта Універсальна функціонує в межах України та в закордонних країнах. Розрахунок коштами з кредитки за кордоном проходить відповідно до банківського курсу валюти станом на день здійснення оплати. При розрахунках автоматично переводяться гривні у валюту країни, знімаючи обумовлену комісію конвертації.

Зовнішньою рисою являється дизайн, який тут буває двох видів:

 1. Традиційний вигляд – темно-зелене забарвлення з полуницею.
 2. Яскраве патріотичне розфарбування у кольори прапору України, специфічний вигляд для усіх тих, хто любить усюди мати з собою символіку своєї країни.

Обидва різновиди належать Універсальній карті, тому неважливо яке зовнішнє оформлення, бо властивості залишаються однакові для першого і другого варіанту.

Онлайн оформлення

Зареєструвати кредитку можна двома шляхами:

 1. Відвідати банк і пройти процес заповнення анкети та активування картки-пластівки. Співробітники нададуть вичерпну інформацію про те, що потрібно пред’явити і як правильно заповнити бланк. Також дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавитимуть.
 2. Скористатися сучасними технологіями, заповнивши реєстраційну онлайн-анкету в Інтернеті, та забрати готову кредитку з банківського офісу, пред’явивши для цього свої особисті документи.

ПриватБанк карта Універсальна відповідає інноваційним нововведенням, користуватися нею можна через додаток в мережі, створивши для цього особисту сторінку на сайті компанії чи встановивши спеціальну програму «Приват24». Це сучасні можливості, які започаткувати можна також з допомогою Інтернет-сервісу.

Приватбанк карта Універсальна оформити онлайнОнлайн технологія оформлення кредитної картки від ПриватБанку наступна:

 • Зайти на веб-сайт банку і подати заявку на реєстрацію, заповнивши для цього анкетну форму з контактними даними (Ім’я, телефон);
 • Дочекатися дзвінка від оператора і дізнатися рішення (заявка перевіряється впродовж години);
 • Забрати кредитну карту в одному з відділень ПриватБанку.

Після усіх етапів необхідно активувати карку, скориставшись банкоматом. Для цього потрібно вставити кредитку в термінал самообслуговування і перевірити баланс. У разі, якщо ви не знаєте як здійснити цю процедуру, можете скористатись допомогою консультанта, який детально пояснить, як користуватись банкоматом.

Властивості та параметри Універсальної

За роки функціонування банк «Приват» випрацював власну систему стосунків з клієнтами, в рамках якої започаткував особисті умови користування кредитними коштами, розробив чіткі правила й обов’язки, які цілком комфортні для користувачів. Отже, ПриватБанк карта Універсальна має такі головні риси:

 1. Безкоштовне оформлення та обслуговування – заміна пластикової картки, підключення акцій «Особистий касир», «Копілка» та інші.
 2. Максимальній розмір позики становить 50 000 грн. Кредит зростаючий, початковим лімітом є 500 грн.
 3. Користування банківськими коштами безвідсоткове, за умови погашення впродовж 55 днів. У випадку, якщо не погасили заборгованість протягом відведеного періоду, щомісяця потрібно вносити плату розміром – 5% від усієї суми, але щоб розмір внесень не був менший від 100 грн. Також за гроші, які знімались готівкою, необхідно вносити основний борг плюс відсотки.
 4. Наявність нарахування річних відсотків за ваші особисті кошти, що зберігаються на картці. Розмір таких нарахувань за рік становитиме 10%.

У ПриватБанку започатковано зручну функцію – Інтернет-банкінг, яка дозволяє користуватись коштами й здійснювати перекази з смартфону чи комп’ютера. Система має назву «Privat24» і вважається однією з найкращих по Україні. Будь-які додаткові питання вирішуються завдяки безкоштовній лінії за телефоном 3700. Так можна дізнаватись стан свого рахунку, розмір відсоткової плати, яку потрібно внести та інші організаційні нюанси.

Зареєструвати і отримати картку Універсальна просто, а також легко здійснювати користування нею.

[yasr_visitor_votes size=»medium»]

 

Category: Без категории

Comments (Один комментарий)

 1. Антон Шунькин:

  Я получаю зарплату на карту для выплат Приват банка, где то через полгода пользования позвонил оператор, в телефонном режиме, оформили заявку на карту Универсальная, зашел в отделение забрал и пользуюсь уже 2 года, очень удобно, что можно ее пополнять через прива24 не вставая с дивана

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн