«CabrioЛіто» від MoneyVeo — Супер Акція

CabrioЛіто акція від Манівео

«CabrioЛіто» від Манівео??!! Що??? Ви ще не чули про цю круту акцію?Щоб стати щасливим власником шикарного Кабріолета, тобі потрібно як зазвичай оформити кредит на сайті Манівео онлайн з 1 квітня по 31 травня. Вибрати можна будь-який підходящий для вас пакет кредитування Smart (до 22 000 грн.) або ж Comfort (до 30 000 грн.) і таким чином можна автоматично стати учасником цієї чудової акції.

Приклад Калькулятора по Кредиту Smart від Манівео

CabrioЛіто Smart кредит від Манівео

Приклад Калькулятора по Кредиту Comfort від Манівео

CabrioЛіто акція від Манівео Comfort кредит

Хто ж стане везунчиком цієї весни і вже влітку почне їздити на новенькому кабріолеті з відкритим верхом?!

Хочу брати участь в акції від Манівео, що потрібно для цього?

Все досить просто і зрозуміло:

  • В зазначений термін з 1 квітня по 31 травня оформіть кредит Moneyveo як зазначено в акції сервісу.
  • Далі просто чекайте на розіграш супер авто з початку червня до 4 числа цього року. От і все. Нехай удача вам посміхнеться!

Більше інформації для учасників акції

  • Важливо оформити кредит перейшовши на сторінку компанії Манівео, де представлена сама акція https://cabriolito.moneyveo.com.ua/ 
  • Обрати можна необхідну для вас суму кредиту та період використання грошей найбільш зручний для вас (в рамках умов кожного пакету чи то Смарт, чи Комфорт).
  • Кабріолет буде розігруватися в рівних умовах для усіх учасників, а саме за допомогою спеціальної вибірки випадкових чисел в Екселі (randbetween). Одразу після вибору переможців, всі бажаючі зможуть перейти на Ютуб канал MoneyVeo для перегляду запису. 
  • Усі кредитні договори, що були активовані в указаний акційний період будуть брати участь в розіграші кабріолету.
  • Літо зовсім близько, воно увійде в наше життя стрімким сонячним світлом і новими барвами для кожного. Доречі, чим більше кредитів, тим більше шансів на виграш суперкару.

Нагадаємо, що компанія Манівео, кожного сезону пропонує нові, цікаві та захоплюючі акції для всіх клієнтів. Дана акція відбудеться вперше, і тому дуже цікаво, хто ж сяде за кермо цієї штучки. Варто також нагадати, що жителі тимчасово окупованих територій України не можуть брати участь в даній акції. Правила акції Манівео активні та починають діяти з 1 квітня 2021 року до 31 травня. Спіймай удачу за хвіст єнота!)

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
cpacredit/ автор статьи
Добавить комментарий