moneyveo україна

МФО Україна

Все МФО Україна, які надають онлайн кредити на карту і готівкою включені нижче. Інформація актуальна на 2020 рік. OnlineCredit.in.ua підготував список мікрокредітних фінансових компаній, які досить популярні в Україні серед позичальників.

Фінансовий ринок України дуже активно розвивається і все велике різних послуг з’являються на ринку. Дуже багато людей використовують послуги МФО для покупки товарів або вирішення якихось тимчасових фінансових завдань.

Credit7 Україна

Профільтрувати за назвою, сумі, відсоткам комісії можете натиснувши на відповідні поля. Щоб отримати додаткову інформацію деталі про конкретний сервісі і оформити заявку онлайн, потрібно: вибрати сервіс і перейти в огляд / натиснути оформити заявку і перейти на сайт партнера.

[lt id=”162″]

Всі МФО України

МФО України 2019, 2020

МФО – це мікрокредитна фінансова організація, яка надає позики онлйн на карту або готівкою. Це юридична особа, яка працює у фінансовій сфері. Кредити можуть бути до 30000 грн терміном до 45 днів, але у кожного сервісу свої умови і перші кредити зазвичай не більше 10000 – 20000 грн.

МФО – це не банки. Сервіси працюють (більшість) через Інтернет цілодобово. Час обробки заявки 10-30 хвилин. Мінімальний пакет документів: паспорт та ІПН. Довідка про роботу, застави, поручителі в більшості МФО не потрібні.

Нові МФО Україна 2019, 2020

Кредитують МФО фізичних осіб від 18 років, але іноді і від 21 року. Послугами МФО користуються різні категорії населення: студенти, пенсіонери, прості люди, у кого не вистачає грошей до зарплати або терміново потрібно вирішити якесь фінансове питання.

Сервісів насправді дуже багато, але процентна ставка у багатьох досить висока і може бути до 2,00% в день, а іноді і вище, і це не рахуючи штрафів і підвищення пені, якщо позичальник допустив прострочення.

Маловідомі МФО в Україні

OnlineCredit.in.ua не рекомендує користуватися послугами маловідомих МФО в Україні, так як надійність таких компаній під сумнівом.

Користуйтеся надійними сервісами, у яких вже є історія, позитивні відгуки, надійний сервіс, сайт обов’язково повинен бути на https, є чітка інформація про юр. особі компанії, контакти, контент на сайті постійно оновлюється, є різні акції.

Закони та МФО Україна

Є ряд законів і норм, які регулюють відносини кредитора і позичальника в Україні:

Чому МФО популярні

Тому що це швидкі і “легкі гроші”, а банки дуже багатьох не кредитують через погану кредитну історію або інших чинників. Хоча банківські продукти дешевше, але їх і отримати складніше.

З МФО все навпаки: мінімальний пакет документів, оформлення через Інтернет, 10 хвилин і гроші на карті. Все швидко і чітко, але головне повернути гроші вчасно, тому що, допустивши прострочення вже досить складно буде закрити борг!

Щоб вибрати надійний сервіс, важливо дивитися на такі чинники:

  1. Умови позики – багато МФО в Україні надають перші кредити онлайн під 0,01% в день;
  2. Надійність сервісу – дізнайтеся про історії МФО, почитайте відгуки, документацію;
  3. Можливість пролонгації, реструктуризації і на яких умовах;
  4. Що буде, якщо допустили прострочення – які далі будуть умови для позичальника?
  5. Популярність – наскільки сервіс популярний, чи є реклама на ТБ, чули ви або ваші знайомі раніше про МФО.
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар