PUMB

Комісія

2,99% в місяць

Сума кредиту / Кредитний ліміт

до 200000 грн

4.6 / 5
Рейтинг

Вступ

ПУМБ надає швидкі кредити готівкою, дозволяє офомрлювати кредитні картки з кредитними лімітами, що значно підвищує фінансові можливості громадян, особливо, коли потрібно терміново кошти або, коли не вистачає коштів, щоб щось придбати кредит на авто, квартиру, техніку, товар і т.д.

INFO

 • Сума до 200000 грн
 • Комісія 2,99% в місяць
 • Безвідсотковий період (через карту) 62 дні
 • Реальна річна % ставка 72,00%
 • Термін кредиту до 3 років
 • Документи паспорт та ІПН
 • Громадянство Україна
 • Вік від 18 - 60 років

Переваги

 • Швидке обслуговування;
 • Мінімум документів потрібно, щоб оформити ПУМБ кредит чи кредитну картку

Недоліки

 • Можуть бути додаткові вимоги для максимального кредитного ліміту

PUMB – Перший Український Міжнародний Банк. Банк PUMB. Кредити для всіх без довідки про доходи, довідок з місця роботи і ЖЕКу. Основні умови.

Хтось скаже, що банківські підприємства, це не більше, ніж спосіб заробити на чесних громадян. Можливо, з однієї точки зору, це якось так, але з іншого, варто задуматися, де можна швидко взяти велику суму в короткі терміни так, щоб не зависнути в боргах? Постійно позичати у родичів не вийде, та й незручно все-таки. Значить, вам варто задуматися про кредит в банку.

PUMB

Говорити про переваги цього банку – марна трата часу – в першу чергу, потрібно спробувати все самому. PUMB в Києві зумів об’єднати в собі все найпозитивніше, що тільки може бути присутнім в сучасних банках.

PUMB

Прикладів стабільних банків може бути безліч, але одним з кращих є Перший Український Міжнародний Банк (далі PUMB). Початок роботи PUMB стало моментом початку нової ери в діяльності банків України в цілому. Справа в тому, що виходячи зі світової практики, цей банк почав вибудовувати свою лінію роботи дуже поступово, що називається по цеглинці. І за кілька років роботи активи банку зросли в мільйони разів, як і довіра клієнтів.

Початком роботи банку став переломний 1991 рік, коли рівень інфляції нічого не віщував доброго, валюта постійно змінювала свій курс, люди не могли зібрати навіть найпростіших заощаджень. Саме в такий переломний піковий момент для країни, цей банк став таким собі двигуном прогресивних ідей. Поступово стаючи лідером у своїй галузі, керівництво банку не забувало, що передувало такому успіху.

Почав PUMB банк з того, що привернув до свого бізнесу інвесторів, тим самим забезпечивши собі нормальну підтримку в стартовому капіталі.

Далі було прийнято рішення робити повну орієнтацію на потребу клієнта, і ПУМБ в Києві бере на себе основний потік клієнтів, видаючи великі суми кредитів, під порівняно невеликий відсоток. Тим самим, залучені до кредитування були не тільки молоді люди, але і пенсіонери, свідомі громадяни країни.

Знову ж таки, з огляду на переломний для країни час, ніхто не був застрахований від краху, але все-таки, було прийнято рішення ризикнути на користь простого населення і ризик виправдав себе. Гаряча лінія ПУМБ заробила і почали приходити сотні щоденних дзвінків від клієнтів, в яких вони дякували за можливість почати жити по-іншому, за стартовий капітал, за безліч хороших починань. Всім відомо, що на початку 90-х кожен виживав, як міг і роль банку в цьому процесі переоцінити важко.

Основна ставка робилася нема на високий відсоток і відповідно хороший дохід, а на кількість клієнтів, які отримують якісний сервіс, звикають до нього, не шукають нічого нового. Далі слід було розширення – збільшення кількості ПУМБ відділень в Києві, стали відкриватися і в інших регіонах, що, відповідно, призвело ще більше клієнтів, які вміють цінувати якість послуг, що надаються, сервіс, порядне ставлення до роботи. Саме завдяки такому ставленню до клієнтів, цей банк продовжує тримати позиції лідера, навіть під час кризи і спаду економіки.

Кредитна карта PUMB

Варто зауважити, що в 2009 банк кардинально змінює свій статут і стає акціонерним товариством. Така організаційно-правова форма робить його ще менш уразливим щодо зовнішніх подразників, як інфляція, нестабільний курс валют, внутрішні державні проблеми. Банк, як би, створив злагоджену систему всередині себе, яка стала причиною подальшого зростання.

За останні десять років вже кілька разів кожен відчував на собі наслідки світової економічної спаду. Це і девальвація національної валюти, і зростання курсу іноземних валют, і загальне підвищення рівня інфляції. Але, не дивлячись на це, банк ПУМБ в Києві продовжує тримати свої позиції, допомагаючи клієнтам далі працювати, мати свої стабільні доходи, накопичувати заощадження.

Отже, з чого почав PUMB?

За останні десять років вже кілька разів кожен відчував на собі наслідки світової економічної спаду. Це і девальвація національної валюти, і зростання курсу іноземних валют, і загальне підвищення рівня інфляції. Але, не дивлячись на це, банк ПУМБ в Києві продовжує тримати свої позиції, допомагаючи клієнтам далі працювати, мати свої стабільні доходи, накопичувати заощадження.Починав свою діяльність даний банк, як представник галузі металургії в Донецькому регіоні. Тобто, основним заняттям було кредитування всіх галузей важкої металургії, а також легкої промисловості цього регіону. Трохи пізніше було розширення на сусідні області, відповідно, фактично на всю нашу країну. У числі перших було відкрито відділення ПУМБ в Києві, яке поступово прийняло на себе роль центрального офісу по роботі з клієнтською базою. Далі в хід пішли ПУМБ в Вінниці – основний кредитор відомої шоколадної фабрики. І вже через певний час, в роботу вступає ПУМБ в Івано-Франківську, який так добре представляє інтереси всієї мережі на міжбанку валют.

У перші ж роки роботи ПУМБ показав позитивну динаміку в плані роботи з клієнтами завдяки своїй орієнтації на потреби ринку. Але мова не настільки про міжбанку, як про клієнтів. У будь-якому питанні банк намагається врегулювати всі спори на користь клієнта. Це пояснює, чому PUMB депозити стали такими популярними серед населення. Жоден депозит не був виплачений з затримкою або (не довівши Господи!) Не виплачений клієнту з вини банку. За багаторічну історію ПУМБ брав участь тільки в декількох серйозних судових позовах, але жодна з них не була спрямована на шкоду клієнтові. Будь-яке питання, в першу чергу, вирішується мирним шляхом, без залучення сторонніх сил, засобів.

Прикладом тому може бути гучна справа, коли виник конфлікт з клієнткою, яка намагалася здійснити оплату за неіснуючими рахунках, накладних. Простіше кажучи, планувався висновок великих коштів за межі банку з використанням шахрайства. Організаторів чекав суд і законне покарання. Інцидент неприємний, але став хорошим наочним уроком, як для керівництва банку, так і для клієнтів.

Але такий момент став стимулом розширити відділ ІТ-менеджерів, готових у будь-який час дня, ночі боротиметься зі зловмисниками, які мають інтерес до викрадення чужих грошових коштів. Буквально за пару місяців вдалося вибудувати сучасну захист всіх банківських даних, яка дозволяє вберегти клієнтів від настирливих дзвінків, повідомлень.

PUMB банкомати

Банкомати ПУМБ в Києві завжди розміщуються в найбільш зручних місцях, наприклад, перший поверх житлового будинку, поблизу місць скупчення жителів міста і т.д. Крім цього ПУМБ завжди дбає про розширення своєї мережі. Невеликі відділення відкриваються не тільки в райцентрах, а й в селах, сільрадах. Дуже зручно, враховуючи, що до останнього часу нечасто в селах були навіть власні ощадні каси.

Для тих, хто вже пізнав принади інтернет-світу, є також онлайн PUMB, який має всі можливості повноцінного банку.

За допомогою онлайн-банкінгу ви можете зробити безліч процедур:

 • Переказати гроші з однієї своєї карти на іншу. Наприклад, із зарплатою на кредитну і назад.
 • Переказати гроші на рахунки іншим фізичним чи юридичним особам. В рахунок покупок, оплат, простих внутрішніх переказів.
 • Сплатити рахунки за комунальні послуги, газ, воду, опалення, сміття.
 • Здійснити покупку в інтернеті, не виходячи з дому, використовуючи тільки PUMB банк онлайн.
 • Замовити доставку готової їжі собі додому, відразу ж все сплативши, без додаткових підтверджень.

Завдяки співпраці ПУМБ з іншими банками стало можливим зняття готівки з банкоматів будь-яких банків без стягнення додаткових відсотків. Це також допоможе заощадити час на пошук найближчого ПУМБовского банкомату або відділення. Просто користуйтеся тим банкоматом, який зручний для вас, а всю процентну різницю сплатить за вас банк, без шкоди вашим особистим засобам.

Послуги для клієнтів ПУМБ

PUMB кредит
ПУМБ кредит

Основні послуги, які пропонує своїм клієнтам ПУМБ:

 1. Депозити. Будь-які суми грошових вкладів будуть зберігатися в надійному банку, поступово обростаючи відсотками. Суму вкладу, процентну ставку, період дії депозиту ви вибираєте самі. Відсоткова ставка зростає прямо пропорційно щодо періоду, на який ви довірили банку свої гроші.
 2. Кредити. Це не просто «отримати гроші, витратити гроші, повернути їх». Це ціла система банківських операцій, завдяки яким став можливим процес кредитування. Кожен клієнт ретельно перевіряється по його міжбанківської кредитної історії і іншим базам даних. Але при цьому від самого клієнта вимагається лише самий мінімальний пакет документів, найчастіше – паспорт і код. Така перевірка не принесе людині ніякого дискомфорту, ніяк не позначиться на його емоційному здоров’я.
 3. Кредитування під заставу майна. Один з найбільш давніх, але найбільш надійних кредитів. Як правило, ставка за таким кредитом завжди найнижча, адже банк 100% впевнений, що позичальник поверне взяті гроші, адже під питанням стоїть його автомобіль або інша нерухомість. Для позичальника це теж свого роду гарантія, так як майно знаходиться в заставі у надійного партнера – банку – і переживати про його збереження не варто.
 4. Оплата послуг, товарів. Окрема категорія банківських послуг, так як в такому випадку банк виступає фактично простим посередником між клієнтом і що надають послуги підприємством. Тобто, банк об’єднує того, хто хоче продати і того, хто хоче купити. Така угода має місце незалежно від того, що конкретно вам потрібно. Будь то оплата комунальних послуг, замовлення піци або покупка нового плаття.
 5. Банківські пластикові картки. Значно полегшує життя простим користувачам. Адже в століття передових технологій фактично будь-яку послугу / товар, можна оплатити карткою, а відповідно, не потрібно носити з собою багато готівки.

Як отримати кредит

Для того, щоб отримати кредит, потрібно слідувати якомусь алгоритму. Отже, для початку:

 • необхідно зробити копію паспорта, ідентифікаційного коду;
 • прийти у відділення банку, написати заяву, надати всі зазначені копії (завірити їх власним підписом);
 • дочекатися рішення банківської комісії протягом 3-х днів.

Відгуки

До вашої уваги ТОП-6 найбільш поширених питань про роботу банку, і відразу ж відповіді на них. Можливо, так ми зможемо прояснити деякі моменти, важкозрозумілі для обивателя.

 • Чи є банк PUMB в моєму місті? (PUMB Черкаси, ПУМБ Івано-Франківськ, ПУМБ Миколаїв.)

У кожному великому місті повноцінно функціонують відділення ПУМБ. У менших містах також відкриті філії, які проводять обслуговування клієнтів, фізичних, юридичних осіб. Для вашої зручності на нашому сайті є пошук, для визначення місцезнаходження відділення, достатньо ввести своє розташування на карті і програма сама відкриє найближчі до вас відділення. Все просто.

 • Чи є можливість взяти кредит в одному місті, а потім, переїхавши на ПМЖ, виплачувати його в іншому.

Так, звичайно, саме для цього був розроблений і створений сервіс ПУМБ онлайн. З його допомогою кожен може самостійно підготувати заяву для того, щоб взяти кредит, замовити кредитну карту, збільшити / зменшити кредитний ліміт, оплатити відсотки по кредиту або погасити його. Ваше місце розташування не має ніякого значення, досить мати доступ в інтернет і карту нашого банку.

 • Чи існують які-небудь особливі умови для постійних клієнтів?

PUMB в Україні до всіх клієнтів (неважливо, новим або тим, що вже роками з нами співпрацюють), ставиться з повагою, трепетом, готовністю до компромісів. Саме в цьому секрет і запорука довгої роботи банку і процвітання клієнтів. Немає жодного фінансової установи, яка могла б існувати без своїх клієнтів. Саме тому була створена гаряча лінія ПУМБ, доступна всім без винятку. Кожен клієнт може зателефонувати за вказаним на сайті номером, поспілкуватися з консультантом, розповісти про свою проблему, отримати грамотну юридичну / банківську консультацію.

Що стосується роботи з постійними клієнтами, які мають позитивну кредитну історію, то до них дійсно часто застосовуються додаткові бонусні програми, як наприклад вищий відсоток по депозиту або нижчий за кредитом.

 • Чи є необхідність заповнювати декларацію в податкову, щоб отримати кредит від ПУМБ?

Хочеться відразу пояснити, що ці два поняття ніяк не пов’язані між собою, так як наш банк не є державною фінансовою установою, а відповідно, як такого ставлення до податкових декларацій не має. Заповнювати чи ні – ваш вибір, ну і звичайно вимога закону.

 • Як скористатися онлайн сервісами вашого банку? Що для цього потрібно? Доступ дають працівники банку?

Чи можна знімати гроші в банкоматі іншого банку? Який відсоток знімається за междубанковскіе послуги?Для отримання доступу до всіх послуг і можливостям інтернет-банку, досить перейти на офіційний сайт пумб.юа, там зареєструватися, заповнити всі необхідні рядки. З цього моменту ви стаєте зареєстрованим користувачем ПУМБ Онлайн, можете самостійно бачити свої розтрати, доходи, пересування коштів.

 • Чи можна знімати гроші в банкоматі іншого банку? Який відсоток знімається за междубанковскіе послуги?

Як вже зазначалося в цій статті, з іншими банками укладені договори, згідно з якими за операції між банками ви платите як в своєму, все додаткові відсотки за клієнта оплачує банк. Для клієнтів немає ніякої фінансової різниці – знімати гроші з карти в своєму банку або ж будь-якому іншому.

Список банків, які підписували зазначений договір, є постійними партнерами ПУМБ, розміщений на сайті в загальному доступі, кожен бажаючий може з ними ознайомитися.

Що пропонує банк PUMB

 • По-перше, оперативне, якісне обслуговування, незалежно від складності питання. У тому числі консультація за простроченими кредитами, питань продовження строку дії кредитного договору, іншим банківським справах. Відповідь на будь-яке питання ви отримуєте в режимі онлайн, без затримок, непотрібної переадресації від одного консультанта до іншого.
 • По-друге, гнучкі умови кредитування, для постійних клієнтів, які мають хорошу кредитну історію – можливість безстрокового продовження строку дії кредитного договору.
 • По-третє, весь спектр стандартних банківських послуг.

Всю додаткову інформацію можна знайти на сайті банку PUMB перейшовши за посиланням https://pumb.ua Інтерфейс сайту доступний, інтуїтивно зрозумілий. Скористатися зможе кожен, без сторонньої допомоги.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар